MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!
Dotrzyj do nowej grupy klientów dzięki GreenWay Polska

Złap okazję – ostatnie dni promocji!

Jeszcze dziś wyślij zgłoszenie na III Spotkanie Polski Rynek Paliw. To ostatnie dni, aby skorzystać z promocji i zaoszczędzić 200 zł.

Złap okazję – ostatnie dni promocji!

Tematyka Spotkania obejmuje aktualne zagadnienia związane z prowadzeniem działalności w sektorze paliwowym. W dyskusjach z udziałem przedstawicieli administracji publicznej, organizacji branżowych, firm paliwowych oraz rynkowych praktyków i ekspertów omówione zostaną problemy związane perspektywami dla przemysłu paliwowego w Europie oraz planowanymi zmianami w Ustawie o podatku od towarów i usług oraz Ordynacji podatkowej. W programie znajdują się też zagadnienia dotyczące optymalizacja działalności pozapaliwowej stacji.

Sprawdź aktualny program »Swój udział w dyskusji potwierdzili już m.in. Miłosz Karpiński  z Departamentu Ropy i Gazu Ministerstwa Gospodarki, Irena Ożóg – była wiceminister finansów, aktualnie Partner Zarządzający w Kancelarii Ożóg i Wspólnicy, Leszek Wieciech Dyrektor Generalny Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego.

 

Zgłoszenia w promocyjnej cenie można przesyłać tylko do 19 maja! 

Pobierz formularz »Konferencja, która odbędzie się 20 czerwca 2013 r. w Hotelu Windsor Palace & Conference Center w Jachrance, jest kierowana do najwyższego i średniego szczebla zarządzania w firmach należących do koncernów, importerów i hurtowników paliw oraz osób zarządzających w przedsiębiorstwach związanych z tą branżą. W poprzedniej edycji tego wydarzenia udział wzięło blisko 100 przedstawicieli firm zajmujących się importem i obrotem paliwami.Information Market S.A., wydawca portalu e-petrol.pl, od 2004 roku z sukcesem organizuje spotkania dla firm, związanych z branżą paliw płynnych w Polsce. W konferencjach uczestniczą zarówno duże jak i mniejsze firmy, działające w branży paliw, biopaliw i LPG. Spotkania organizowane przez Information Market S.A. to możliwość skorzystania z merytorycznej wiedzy ekspertów oraz szansa na nawiązanie nowych kontaktów i rozmowy w mniej formalnej atmosferze, którym sprzyjają zarówno przerwy kawowe i wieczorny bankiet.

E100 Mobility - Przyszłość rozliczeń za paliwo

Więcej w kategorii

Wniosek poselski zawieszenie podatku od sprzedaży paliw
Wniosek poselski zawieszenie podatku od sprzedaży paliw
Sejmowa Komisja Finansów Publicznych zaproponowała, aby wydłużyć do 30 czerwca przyszłego roku zawieszenie poboru podatku od sprzedaży detalicznej paliw silnikowych.
PERN buduje farmy fotowoltaiczne w kolejnych bazach
PERN buduje farmy fotowoltaiczne w kolejnych bazach
Operator rurociągów i baz naftowo-paliwowych spółka PERN podała, że buduje kolejne instalacje fotowoltaiczne, tym razem w dwóch bazach paliw: w Rejowcu i Emilianowie.
Przyszłość zielonego transportu
Przyszłość zielonego transportu
W najbliższych latach czeka nas zmiana jakościowa w kwestii modelu transportu. Należy oczekiwać stopniowego odchodzenia od paliw kopalnych na rzecz wykorzystywania napędów niskoemisyjnych. Tematowi „zielonej transformacji” poświęcony jest zaprezentowany we wtorek raport POPiHN powstały we współpracy z organizacjami branżowymi
Rynek bez rosyjskiego diesla
Rynek bez rosyjskiego diesla
Dyrektor wykonawczy ds. inwestycji kapitałowych PKN Orlen Robert Śleszyński poinformował, że PKN Orlen jest przygotowany organizacyjnie na wejście w życie sankcji na sprowadzanie oleju napędowego z Rosji.
Aktualizacja strategii Orlenu będzie później
Aktualizacja strategii Orlenu będzie później
Po przejęciu Grupy Lotos i Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG) PKN Orlen przedstawi zaktualizowaną strategię na początku 2023 roku.
Grupa Orlen ma 10 tys. paneli na farmie PV Gryf
Grupa Orlen ma 10 tys. paneli na farmie PV Gryf
Energa Wytwarzania i Energa Green Development z grupy Orlen zakończyły montaż 10 tys. dodatkowych paneli na farmie PV Gryf, co umożliwi zwiększenie jej mocy z 20 do 26 MW.
Ropa tanieje, a paliwa nie dotrzymują tempa
Ropa tanieje, a paliwa nie dotrzymują tempa
Ceny paliw spadają wolniej niż kurs ropy, który obecnie jest zbliżony do tego z początku stycznia, tymczasem – jak zauważa dziennik ‘’Parkiet’’ paliwa w Polsce są stosunkowo drogie.

Pozostałe aktualności

Biały Dom zmienia plan uzupełnienia SPR
Biały Dom zmienia plan uzupełnienia SPR
Amerykański doradca ds. bezpieczeństwa energetycznego Amos Hochstein powiedział we wtorek, że Biały Dom będzie starał się uzupełnić narodowe strategiczne rezerwy ropy naftowej, gdy ceny surowca będą stabilne na poziomie 70 USD za baryłkę.
Norwegia przełoży rundę koncesyjną na ropę i gaz
Norwegia przełoży rundę koncesyjną na ropę i gaz
Norwegia nie będzie wydawać firmom energetycznym koncesji na poszukiwanie ropy i gazu na terenach przygranicznych do końca kadencji obecnego parlamentu, która kończy się w 2025 r., poinformował we wtorek agencję Reutera minister ds. ropy i energii Terje Aasland.
Trwa protest w rafinerii w Rotterdamie
Trwa protest w rafinerii w Rotterdamie
Poniedziałkowe rozmowy między kierownictwem a związkami zawodowymi w rafinerii BP w Rotterdamie nie zakończyły się sukcesem, powiedział rzecznik związku. Oznacza to, że w rafinerii pracownicy będą kontynuowali akcję strajkową.
Cena Arab Light dla Azji może mocno spaść
Cena Arab Light dla Azji może mocno spaść
Największy eksporter ropy Arabia Saudyjska może obniżyć ceny ropy dla Azji w styczniu w wyniku słabnącej koniunktury.
Nigeria zakończy import paliw
Nigeria zakończy import paliw
Od około trzeciego kwartału przyszłego roku Nigeria przestanie importować produkty ropopochodne - poinformował we wtorek minister ds. ropy Timipre Sylva.
Spotkanie OPEC+ i rozważane scenariusze
Spotkanie OPEC+ i rozważane scenariusze
Agencja Reutera, powołując się na pięć źródeł podała, że OPEC+ na niedzielnym spotkaniu prawdopodobnie utrzyma politykę wydobycia ropy na niezmienionym poziomie.