Artykuł na portalu e-petrol.pl

Artykuł na portalu e-petrol.pl

Jedna z najbardziej subtelnych i wyważonych form reklamy, dzięki której firma może przekazać informacje o swoich promocjach, usługach czy osiągnięciach. Dzięki temu, że jest zamieszczony pośród pozostałych publikacji portalowych, będących autorstwa redakcji e-petrol.pl, jest pozytywnie odbierany i przyswajany jest przez czytelników portalu.

Odpowiednio zredagowany pozwala przekazać kluczowe informacje handlowe, które trafiają do czytelnika zainteresowanego rynkiem paliwowym. Dla lepszej promocji tego przekazu, zajawka artykułu umieszczona jest przez okres 2 tygodni na głównej stronie portalu i dodatkowo wsparta promocją poprzez jej wysyłkę w codziennym newsletterze.

Po dwóch tygodniach od rozpoczecia emisji artykuł zostaje przeniesiony do Centrum Prasowego na okes jednego roku. Dzięki temu czytelnik może odwoływać się i wracać do Twojego artykułu jeszcze przez długi czas.

Formularz kontaktowy - zapytaj o ofertę rekamową e-petrol.pl

* pola obowiązkowe

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51.
  • Inspektorem ochrony danych w Information Market S.A. jest Magdalena Robak (71 787 69 69, iod @ informationmarket.pl).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie dotyczącym udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez formularz kontaktowy.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na zadane pytanie.