Jesteś tutaj: Strona główna » Artykuł na portalu e-petrol.pl
Live Chat Software

Artykuł na portalu e-petrol.pl

Artykuł na portalu e-petrol.pl

Jedna z najbardziej subtelnych i wyważonych form reklamy, dzięki której firma może przekazać informacje o swoich promocjach, usługach czy osiągnięciach. Dzięki temu, że jest zamieszczony pośród pozostałych publikacji portalowych, będących autorstwa redakcji e-petrol.pl, jest pozytywnie odbierany i przyswajany jest przez czytelników portalu.

Odpowiednio zredagowany pozwala przekazać kluczowe informacje handlowe, które trafiają do czytelnika zainteresowanego rynkiem paliwowym. Dla lepszej promocji tego przekazu, zajawka artykułu umieszczona jest przez okres 2 tygodni na głównej stronie portalu i dodatkowo wsparta promocją poprzez jej wysyłkę w codziennym newsletterze.

Po dwóch tygodniach od rozpoczecia emisji artykuł zostaje przeniesiony do Centrum Prasowego na okes jednego roku. Dzięki temu czytelnik może odwoływać się i wracać do Twojego artykułu jeszcze przez długi czas.


Zamów emisję artykułu »

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.