Partnerzy portalu e-petrol.pl

Portal gospodarczy wnp.pl specjalizuje się w dostarczaniu wiadomości o najważniejszych gałęziach przemysłu oraz trendach i zmianach zachodzących w gospodarce. Każdego dnia przynosi dziesiątki rzetelnych i kompleksowych informacji, wzbogaconych atrakcyjnym materiałem fotograficznym.
Portal wnp.pl odwiedzają menedżerowie zarządzający przedsiębiorstwami przemysłowymi i produkcyjnymi, a także wysokiej klasy specjaliści, poszukujący informacji związanych z energetyką, hutnictwem, górnictwem, transportem, przemysłem naftowo-chemicznym, branżą IT oraz finansami.

Centrum Informacji o Rynku Energii - CIRE.PL jest wiodącym oraz najdłużej funkcjonującym portalem polskiej energetyki. Misją portalu jest gromadzenie i udostępnianie informacji oraz wiedzy dotyczących polskiego i zagranicznych rynków energii. Portal funkcjonuje od stycznia 1999 roku, a od stycznia 2002 roku jego właścicielem jest Agencja Rynku Energii S.A.
Podstawowymi elementami portalu jest Serwis Informacyjny zawierający bieżące informacje dotyczące polskiego i zagranicznych rynków energii oraz Dział Publikacje i Opracowania, zawierający artykuły na temat różnych aspektów funkcjonowania energetyki.

Niezależny Portal Motoryzacyjny - AutoCentrum.pl - jest jednym z wiodących portali motoryzacyjnych w kraju. Myśl przewodnia portalu to "Użytkownicy dla użytkowników", bowiem witryna pozwala miłośnikom motoryzacji na wymianę informacji. Informacje publikowane na AutoCentrum.pl pochodzą od najlepszych ekspertów - od kierowców i właścicieli samochodów oraz od specjalistów z różnych dziedzin.
Portal zbudowany jest z serwisów tematycznych, dotyczących samochodów nowych, używanych, testów oraz opinii, porad motoryzacyjnych oraz gazety motoryzacyjnej. Ważną rolę na portalu pełni również forum dyskusyjne oraz strony poświęcone każdej marce i modelowi aut.

Gazeo.pl – największy w Polsce, motoryzacyjny portal internetowy poświęcony propagowaniu tańszych i ekologicznych, gazowych paliw samochodowych. Najświeższe wiadomości, rzetelne, sprawdzone informacje, opinie branży LPG i CNG, prezentacje produktów i dogłębnie opracowane zagadnienia techniczne. Wszystko to czyni z Gazeo.pl unikalne źródło wiedzy o całej branży autogazu w kraju i na świecie. Prężne forum użytkowników aut z instalacją LPG, cieszące się niesłabnącym powodzeniem porady fachowca - praktyka, a także najdokładniejszy w sieci Symulator Opłacalności Montażu Instalacji LPG oraz aktualizowana na bieżąco wyszukiwarka warsztatów montujących instalacje gazowe, producentów oraz hurtowni działających w branży autogazu stanowią znakomite narzędzia do pozyskiwania informacji o eksploatacji i montażu instalacji LPG, jak i promocji firmy wśród obecnych i przyszłych właścicieli aut zasilanych gazem płynnym.

Clicktrans.pl to największy w Polsce serwis aukcji transportowych. Portal działa od 2010 roku i dynamicznie rozwija się w całej Europie. Idea Clicktrans polega na połączeniu osób szukających transportu dużych przedmiotów z przewoźnikami jadącymi w tym samym kierunku.