LOGOWANIE

Reklama na portalu e-petrol.pl

Reklama na portalu e-petrol.pl

Portal e-petrol.pl to marka medialna mocno ugruntowana w świadomosci naszych użytkowników i jedno z bardziej rozpoznawanych mediów elektronicznych, sprofilowanych na potrzeby branży paliwowej. Od 2001 roku serwis dostarcza nie tylko wiadomości dedykowane uczestnikom hurtowego rynku paliw, ale jednocześnie stanowi platformę usług informacyjnych, którą nasi użytkownicy odwiedzają każdego dnia, dzięki czemu mogą wykonywać swoją pracę w branży.
Jako medium elektroniczne dbamy o to, aby formy promocji efektywnie służyły naszym reklamodawcom, dlatego przed każdą kampanią promocyjną spotykamy się z Klientami i sprawdzamy czego dokładnie oczekuje przyszły reklamodawca i jaki produkt bądź usługę chciałby promować. Na podstawie wywiadu, dobieramy odpowiednie formy i narzędzia promocyjne.

Portal e-petrol.pl to efektywna przestrzeń do promocji Państwa marki, która pozwala utrwalić świadomość o firmie wśród podmiotów z rynku paliwowego.

Proponujemy różne formaty reklamowe, od tradycyjnych banerów, po niestandardowe formy, które tworzymy specjalnie na życzenie Klienta. Nie boimy się nietypowych, kreatywnych rozwiązań korzystnych dla reklamodawców.

Czytaj więcej »
Zapytaj o reklamę »