Reklama na portalu e-petrol.pl

Reklama na portalu e-petrol.pl

Portal e-petrol.pl to marka medialna mocno ugruntowana w świadomosci naszych użytkowników i jedno z bardziej rozpoznawanych mediów elektronicznych, sprofilowanych na potrzeby branży paliwowej. Od 2001 roku serwis dostarcza nie tylko wiadomości dedykowane uczestnikom hurtowego rynku paliw, ale jednocześnie stanowi platformę usług informacyjnych, którą nasi użytkownicy odwiedzają każdego dnia, dzięki czemu mogą wykonywać swoją pracę w branży.
Jako medium elektroniczne dbamy o to, aby formy promocji efektywnie służyły naszym reklamodawcom, dlatego przed każdą kampanią promocyjną spotykamy się z Klientami i sprawdzamy czego dokładnie oczekuje przyszły reklamodawca i jaki produkt bądź usługę chciałby promować. Na podstawie wywiadu, dobieramy odpowiednie formy i narzędzia promocyjne.

Portal e-petrol.pl to efektywna przestrzeń do promocji Państwa marki, która pozwala utrwalić świadomość o firmie wśród podmiotów z rynku paliwowego.

Proponujemy różne formaty reklamowe, od tradycyjnych banerów, po niestandardowe formy, które tworzymy specjalnie na życzenie Klienta. Nie boimy się nietypowych, kreatywnych rozwiązań korzystnych dla reklamodawców.

Formularz kontaktowy - zapytaj o ofertę rekamową e-petrol.pl

* pola obowiązkowe

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51.
  • Inspektorem ochrony danych w Information Market S.A. jest Magdalena Robak (71 787 69 69, iod @ informationmarket.pl).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie dotyczącym udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez formularz kontaktowy.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na zadane pytanie.