XX Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek LPG

Kierowcy będą mogli wybrać promocję na majówkę

W ślad za ogłoszeniem przez Orlen promocji cenowej na tankowanie, o wprowadzeniu podobnych ofert poinformowały konkurencyjne sieci paliwowe w Polsce.

Posiadacze karty Circle K Extra w okresie od 30 kwietnia do 5 maja 2024 r. będą mogli oszczędzić nawet 30 gr/l na paliwach podstawowych oraz 10 gr/l na LPG. Warunkiem będzie zatankowanie minimum 20 litrów paliwa. Zgodnie z podaną przez sieć informacją, rabat naliczany będzie maksymalnie do 50 litrów paliwa, a z promocji będzie można skorzystać wielokrotnie.

Od 26 kwietnia 2024 do 05 maja 2024 z promocji na tankowanie wszystkich rodzajów paliw będą mogli skorzystać klienci sieci Amic Energy, którzy są zarejestrowanymi uczestnikami programu Amic Club. W przypadku paliw: Pb95, Pb95Pro, ONPro, ON, Pb98 obniżka od ceny na pylonie będzie wynosiła 30 gr i 5 gr dla autogazu. W cenie promocyjnej będzie można nabyć w trakcie obowiązywania promocji dwa razy maksymalnie 70 litrów dowolnego paliwa.

Sieć Moya promocję zorganizowała na swoich stacjach automatycznych. W piątek 26 kwietnia 2024 i we wtorek 30 kwietnia 2024 r. klienci będą mogli zatankować 25 gr/l taniej. Warunkiem jest wprowadzenie kodu rabatowego 0505 w kiosku przy dystrybutorze. W okresie od 26 kwietnia do 5 maja na stacjach paliw Moya można będzie także skorzystać promocji urodzinowej aplikacji Super Moya. Kierowcy, którzy zarejstrują się w aplikacji będą mogli zatankować do 20 groszy taniej za 1 litr paliwa lub LPG, pod warunkiem zakupu dowolnego hot doga lub kawy.

Majówkowe promocyjne ceny będą też obowiązywać na stacjach MOL. Uczestnicy programu lojalnościowego od 26 kwietnia do 5 maja  będą mogli zaoszczędzić do 15 groszy na litrze paliwa premium (EVO 98 Plus, EVO Diesel Plus) oraz 10 groszy na litrze paliwa EVO 95, EVO Diesel i LPG. Kupony uprawniające do zniżek można znaleźć w aplikacji MOL Move.

Więcej w kategorii

Jakość paliw w Polsce w 2023 roku

Jakość paliw w Polsce w 2023 roku

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów podał w raporcie, że choć odsetek niespełniających norm próbek paliw w 2023 roku był nieco wyższy niż w roku poprzednim, to wciąż utrzymuje się na stosunkowo niskim poziomie.

Nowa stacja paliw w Szczecinie

Nowa stacja paliw w Szczecinie

Na terenie miasta, a dokładniej na osiedlu Krzekowo, powstanie nowa stacja paliw. Będzie to możliwe dzięki rozwojowi infrastruktury drogowej w tej części miasta.

Były prezes PKN Orlen obejmuje nowe stanowisko

Były prezes PKN Orlen obejmuje nowe stanowisko

Dobrze znany w polskim środowisku energetycznym Jacek Krawiec powraca na ważne stanowisko w branży. Jak wynika z informacji opublikowanych przez Polską Agencję Prasową, został nowym przewodniczącym rady dyrektorów PGNiG Upstream Norway (PUN).

Watis uruchomił stację w Toruniu

Watis uruchomił stację w Toruniu

We wtorek działalność rozpoczęła pierwsza stacja marki Watis w Toruniu przy ul. Lelewela 9A. Firma z Wielkopolski, w przetargu organizowanym przez miasto, zapłaciła za nieruchomość 2,7 mln zł.

Wiadomości e-petrol.pl

Subskrybuj codzienne informacje z rynku paliw

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51.
  • Inspektorem ochrony danych w Information Market S.A. jest Magdalena Robak (71 787 69 69, iod @ informationmarket.pl).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie dotyczącym otrzymywania newslettera.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą jedynie podmioty, z którymi Information Market S.A. zawarł umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu wypisania się przez Panią/Pana z newslettera, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do czasu cofnięcia zgody na kontakt danym kanałem komunikacji.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera oraz w celach marketingowych, jeśli wyraził(a) Pani/Pan zgodę na kontakt w celach marketingowych danym kanałem komunikacji.