Jesteś tutaj: Strona główna » Sekcja prawna
Szukasz porady? Zadaj pytanie
Zobacz o co pytali inni
Zamów dostęp

Live Chat Software
Opracowania tematyczne
2021-10-21 / 09:35
Koniec podróży służbowych kierowców w transporcie

Obecnie podróż służbowa kierowcy to każde zadanie służbowe polegające na wykonaniu na polecenie pracodawcy przewozu drogowego poza miejscowość, w której znajduje się siedziba lub inne miejsce prowadzenia działalności przez pracodawcę lub wyjazdu poza tą miejscowość w celu wykonania przewozu drogowego. »

2021-10-14 / 09:55
W sprawach karno-skarbowych można wyrazić e-czynny żal

Ministerstwo Finansów poinformowało, że w sprawach karno-skarbowych wciąż możliwe i skuteczne jest wyrażenie e-czynnego żalu. Zmiany w kodeksie karnym skarbowym wprowadzone ustawą o e-doręczeniach nie modyfikują meritum przewidzianych tam regulacji. »

2021-10-08 / 08:35
Nadchodzące zmiany w ustawie o podatku akcyzowym - zestawienie aktów oczekujących na wejście w życie oraz będących w trakcie prac legislacyjnych.

Początek 2022 r. przyniesie sporo zmian w akcyzie. Poniżej eksperci z kancelarii Cabaj Kotala Doradztwo Podatkowe przedstawiają status spraw w zakresie zmian w podatku akcyzowym, które zostały uchwalone i w najbliższym czasie wejdą w życie, a także zmian, które na obecnym etapie są jeszcze procedowane. »Ostatnio zadane pytania
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy
Partner sekcji
Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy
Partner sekcji
Cabaj Kotala Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.
Partner sekcji
Instytut Nafty i Gazu

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.