Jesteś tutaj: Strona główna » Sekcja prawna
Szukasz porady? Zadaj pytanie
Zobacz o co pytali inni
Zamów dostęp

Live Chat Software
Opracowania tematyczne
2020-04-09 / 17:17
Tarcza 2.0 - zmiany ważne dla branży paliwowej

Informujemy, że wczoraj Sejm przyjął drugą część tzw. tarczy antykryzysowej mającej na celu ograniczenie negatywnych skutków koronawirusa na gospodarkę. Do najważniejszych zmian dla branży paliwowej, które są wprowadzane tym projektem, należą: (Pełna treść dostępna po zalogowaniu). »

2020-04-09 / 09:40
Tarcza Antykryzysowa 1.1 – projekt ustawy o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2

7 kwietnia 2020 roku do Sejmu wpłynął rządowy projekt ustawy o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2. Co zawiera skierowany do Komisji Finansów Publicznych projekt? Poniżej przedstawiamy najważniejsze propozycje tzw. Tarczy Antykryzysowej 1.1 dedykowane przedsiębiorcom. (Treść artykułu dostępna po zalogowaniu). »

2020-04-08 / 06:25
Wstrzymanie i zawieszenie biegu terminów procesowych i sądowych

Jak już wiadomo, 31 marca 2020 r. weszła w życie ustawa z 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (zwana dalej ''ustawą''). W ustawie pochylono się nad kwestią wstrzymania nierozpoczętego i zawieszenia rozpoczętego biegu terminów procesowych i sądowych. »Ostatnio zadane pytania
Partner sekcji
KW Kruk i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp.k.
Partner sekcji
Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.