Jesteś tutaj: Strona główna » Sekcja prawna
Szukasz porady? Zadaj pytanie
Zobacz o co pytali inni
Zamów dostęp

Live Chat Software
Opracowania tematyczne
2021-07-22 / 09:50
Alert: Narodowy Cel Redukcyjny 2021 - status nowelizacji

Zgodnie z uchwaloną tzw. „małą” nowelizacją przepisów o NCR, na bieżący rok wprowadzony został wymóg realizacji Narodowego Celu Redukcyjnego (NCR) dla podmiotów wprowadzających na polski rynek paliwa ciekłe (producenci i importerzy paliw) - przypomina zespół kancelarii Cabaj Kotala Doradztwo Podatkowe. »

2021-07-20 / 11:45
ALERT: efektywność energetyczna - przypomnienie o nowych obowiązkach dla niektórych podmiotów paliwowych

Zespół kancelarii Cabaj Kotala Doradztwo Podatkowe przypomina, że w że w dniu 22 maja br. weszła w życie nowelizacja ustawy o efektywności energetycznej, na mocy której niektóre podmioty działające w branży paliwowej zostały objęte nowym obowiązkiem regulacyjnym. »

2021-07-15 / 09:55
Alert: zmiana przepisów dot. zabezpieczeń koncesyjnych

Zespół kancelarii Cabaj Kotala Doradztwo Podatkowe informuje, że 3 lipca 2021 r. weszła w życie zmiana ustawy Prawo Energetyczne, które uszczegółowiła zasady dotyczące składania zabezpieczenia majątkowego w celu uzyskania koncesji innych niż koncesja OPZ i WPC. »Ostatnio zadane pytania
Partner sekcji
Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy
Partner sekcji
Cabaj Kotala Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.
Partner sekcji
Instytut Nafty i Gazu

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.