Jesteś tutaj: Strona główna » Codzienny komentarz do rynku ropy i paliw
Live Chat Software

Codzienny Komentarz do Rynku Ropy i Paliw

Codzienny Komentarz do Rynku Ropy i Paliw

Autorski materiał przygotowywany przez Dział Analiz e-petrol.pl, który zawiera najważniejsze informacje na temat notowań ropy i kontraktów terminowych produktów paliwowych na europejskim rynku. 

Użytkownicy komentarza zyskują dostęp do przygotowanej w przystępny sposób informacji, wyjaśniającej mechanizmy kształtowania się cen ropy na światowych giełdach, dzięki której mogą skuteczniej przewidywać przyszłe ruchy cenowe na krajowym rynku paliwowym.

Komentarz dostarcza informacji na temat bieżącej sytuacji na międzynarodowych giełdach paliw, rynkach finansowych i rynku walutowym. To narzędzie, które pozwala zwiększyć skuteczność i efektywność procesu planowania w firmach operujących na rynku petrochemicznym.

Codzienny komentarz do rynku ropy i paliw jest aktualizowany trzy razy dziennie, w okolicach godz. 8:00, 12:30 i 15:00. Dostęp do niego uzyskuje się po poprawnym zalogowaniu do portalu e-petrol.pl.

Harmonogram aktualizacji komentarzy w serwisie internetowym
Godziny aktualizacji Zawartość publikacji
8:00 Poranna publikacja stanowi podsumowanie poprzedniego dnia roboczego i zawiera prognozy na cały bieżący dzień roboczy.
Dodatkowo informacje są wysyłane na skrzynkę mailową użytkowników w formie dedykowanego newslettera „Podsumowanie Dnia na Rynku Ropy i Paliw”. Zawiera on przejrzyste tabele notowań cen ropy Brent i Gasoil 0.1 z giełdy ICE w Londynie, bieżące hurtowe ceny paliw w Polsce i kursy walut.
12:30 Dostępny na portalu komentarz o tej godzinie składa się z informacji cenowej z londyńskiej giełdy wraz z informacją o bieżącym fixingu USD/PLN w Narodowym Banku Polskim.
15:00 Komentarz publikowany po południu stanowi aktualizację informacji cenowej z londyńskiej giełdy wraz z obserwacjami odnośnie prawdopodobnego dalszego biegu sesji oraz sugestiami odnośnie prognoz cen przy zamknięciu na giełdzie londyńskiej oraz ich wpływie na ceny hurtowe w polskich rafineriach w dniu następnym.

Uruchom dostęp próbny »

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.