Mailing reklamowy

Mailing reklamowy

Wiadomość mailingowa to jedna z najskuteczniejszych form dotarcia do klienta za pomocą internetu. Odbiorcami tej formy promocji są wyłącznie zarejestrowani użytkownicy portalu, którzy sami zgłosili chęć otrzymywania informacji z branży paliwowej, co pozytywnie wpływa na odbiór Państwa komunikatów.

Mailing reklamowy pozwoli zbudować Państwu zainteresowanie produktem oraz tworzyć i utrzymywać więzi między reklamodawcą a odbiorcą. Jest niezwykle skutecznym narzędziem w kampaniach informacyjnych. Dzięki temu masz możliwość prezentacji swojej firmy, usług, nowości, dokonań, mając równocześnie gwarancję, że wiadomość zostanie odczytana i pozytywnie odebrana.

W naszej bazie mailingowej znajduje się ponad 2700 unikalnych użytkowników, co daje gwarancję, że Twój przekaz reklamowy dotrze do zdecydowanej większości decydentów z rynku paliwowego.

Formularz kontaktowy - zapytaj o ofertę rekamową e-petrol.pl

* pola obowiązkowe

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51.
  • Inspektorem ochrony danych w Information Market S.A. jest Magdalena Robak (71 787 69 69, iod @ informationmarket.pl).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie dotyczącym udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez formularz kontaktowy.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na zadane pytanie.