Jesteś tutaj: Strona główna » Reklama w newsletterze "Wiadomości e-petrol.pl"
Live Chat Software

Reklama w newsletterze - Wiadomości e-petrol.pl

Reklama w newsletterze - Wiadomości e-petrol.pl

To jedna z efektywniejszych form promocji na naszym portalu. Newsletter „Wiadomości e-petrol.pl” wychodzi codziennie o godzinie 10.00 i dociera do 2700 użytkowników portalu. Popularność usługi wynika z faktu, że newsletter dostarcza bieżących informacji z rynku paliwowego.

Zaletą tej formy promocji jest to, że użytkownicy czytający „Wiadomości e-petrol.pl” są przyjaźnie nastawieni na wszelkie nowinki z rynku paliwowego. Dzięki temu Twoja treść reklamowa trafi do ściśle określonego segmentu klientów i będzie informacją, na którą czekają nasi czytelnicy.

Format reklamowy, który osadzony jest w newsletterze pojawia się w 5-ciu wysyłkach newsletterowych przez pięć dni roboczych. Taka powtarzalność powoduje utrwalenie przekazu i zwiększa efektywność kampanii reklamowej. Dzięki temu Twoi klienci otrzymują kilkukrotne przypomnienie o Twojej firmie.

Zamów reklamę w newsletterze »

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.