Jesteś tutaj: Strona główna » Reklama
Live Chat Software

Reklama

Dotarcie ze swoją ofertą do świadomości firm z branży paliw jeszcze nigdy nie było tak proste.

Wygoda korzystania z danych przez internet zaowocowała tym, że z roku na rok portal e petrol.pl notuje coraz większą oglądalność. Obecnie średnia miesięczna ilość odsłon serwisu przekracza 200 tys. / miesięcznie.

Odsłony portalu e-petrol.pl Odwiedzający i użytkownicy naszego portalu to: osoby prowadzące zrzeszone i niezależne stacje paliw i LPG, prowadzący przy stacji sklep, bar, serwis samochodowy, myjnię, motel, hurtownicy importerzy paliw, operatorzy rynku paliw grzewczych (oleju napędowego i gazu LPG ), zarządzający sieciami stacji, kadra menedżerska koncernów paliwowych, firm doradczo - konsultingowych, instytucji finansowych (banków, leasingów, firm windykacyjnych).

Dlatego proponujemy reklamę na portalu, który skupia uczestników rynku paliwowego w Polsce.

Znamy specyfikę osób, które odwiedzają nasze strony i wiemy, jak długo internauta przebywa na naszym portalu, dlatego przekazy reklamowe – bannery, umieszczamy w takiej lokalizacji, aby przez jak najdłuższy czas były w zasięgu wzroku potencjalnego klienta. Bannery włączane są do naszego systemu, dzięki czemu możliwe jest monitorowanie liczby ich wyświetleń. Informacje te są dostępne dla Klienta.

Dla tych firm, które cenią sobie reklamę tekstową oferujemy ją w postaci nagłówków w newsletterze. Newsletter „wiadomości e petrol.pl” dociera do 2500 odbiorców – firm z branży petrochemicznej i jest wysyłany we wszystkie dni robocze. Zamawiając reklamę istnieje możliwość wyboru dni, w które przekaz reklamowy (tekst lub grafika) będzie wysyłany w nagłówku newslettera.

Interesująca forma to reklama poprzez artykuł sponsorowany, który w istotny sposób powoduje wzrost świadomości istnienia marki czy konkretnego produktu wśród wszystkich zarejestrowanych abonentów e-petrol.pl.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące form reklamy oferowanej przez e-petrol.pl mogą Państwo uzyskać wysyłając e-mail z zapytaniem na adres reklama@e-petrol.pl lub pod numerami telefonów +48 71 787 69 65 i +48 71 787 69 68.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.