Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Wiadomość dnia
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Nowe notowanie LPG w ofercie e-petrol.pl

e-petrol.pl
2013-03-01 / 11:07
Nowe notowanie LPG w ofercie e-petrol.pl

Nasza oferta notowań dedykowanych dla rynku gazu płynnego rozszerza się z początkiem marca o specjalny indeks informujący o cenach transakcyjnych mieszanki w terminalach przy Linii Hutniczej Szerokotorowej.

Linia Hutnicza Szerokotorowa to ważny element gazowej logistyki w Polsce. Dzięki jej istnieniu gaz może dojeżdzać bez rozładunku w głąb Polski - aż w rejon Górnego Śląska i Zagłębia. LHS staje się coraz bardziej znaczącym kierunkiem importowym i logistycznym. Wielokrotnie nasi klienci zwracali uwagę na użyteczność narzędzia zbliżonego kształtem do naszego indeksu LPG FCA Granica Wschodnia.

Od 1 marca klienci dysponujący dostępem do naszych notowań będą mogli przyjrzeć się rożnicom cenowym terminali ulokowanych przy LHS i na granicy wschodniej naszego kraju. 

Nowe notowanie będzie przez nas publikowane trzy razy w tygodniu - podobnie jak indeks z granicy wschodniej (w poniedziałki, środy i czwartki). Dotyczył będzie cen 1 tony mieszanki propan-butan 50/50.

Dla Państwa komfortu i wygody uwzględniliśmy w notowaniu również dane archiwalne zbierane od początku 2013 roku. Notowanie jest dostępne na naszym portalu pod niniejszym adresem.

Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie naszej nowej usługi - zachęcamy do kontaktu pod adresem analizy@e-petrol.pl.  


Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.