Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Wiadomość dnia
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Information Market S.A. uruchamia nowy portal

IM SA
2013-02-18 / 09:36
Information Market S.A. uruchamia nowy portal

Information Market S.A., firma doradczo-analityczna, uruchomiła nowy serwis internetowy dedykowany branży gazu łupkowego – polskielupki.pl.

Portal wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodzącej się w Polsce branży gazu łupkowego. Polskielupki.pl dostarczają informacji na temat aktualnych kwestii związanych z poszukiwaniem gazu niekonwencjonalnego w Polsce, które są bazą do stworzenia pakietu profesjonalnych usług m.in. w zakresie edukacji, działań public relations, kontaktu z branżowymi ekspertami. W dłuższym horyzoncie rozpatrywane jest także wspólne powołanie z placówką naukową „Instytutu technologii wydobycia gazu łupkowego”.

Naszym celem jest usystematyzowanie wiedzy oraz dostarczanie niezależnej i profesjonalnej informacji, która będzie wspierać rozwój poszukiwań i wydobycia gazu niekonwencjonalnego  w Polsce. Bazując na naszej ponad 10-letniej obecności na rynku paliw płynnych i doświadczeniach portalu e-petrol.pl  wiemy, że właściwy przepływ informacji jest czynnikiem warunkującym rozwój branży – mówi Robert Bukowski, Dyrektor Zarządzający Information Market S.A.****
Information Market S.A. - polska firma, która w ramach zarządzanych przez siebie marek dostarcza usługi informacyjno-doradcze w modelu B2B dla firm działających w istotnych dla gospodarki sektorach, takich jak: petrochemia, energetyka, ciepłownictwo. Spółka jest wydawcą portali e-petrol.pl, cdc24.pl i polskielupki.pl oraz organizatorem Spotkań Branży Petrochemicznej. Oferuje też dedykowane dla sektora paliwowego usługi consultingowe.
Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.