Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Wiadomość dnia
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Pobierz bezpłatnie raport „Polski Rynek Paliw 2011”

e-petrol.pl
2012-10-02 / 09:57
Pobierz bezpłatnie raport „Polski Rynek Paliw 2011”

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego pobrania pełnej wersji Raportu „Polski Rynek Paliw 2011” w formie pdf.

Unikatową publikację stworzoną przez zespół analityków e-petrol.pl można nieodpłatnie pobrać klikając tutaj ». Poprzez naszą stronę można również w wygodny sposób polecić Raport znajomemu.

Raport „Polski Rynek Paliw 2011” to szósta edycja wiodącej publikacji firmy doradczej Information Market S.A., stanowiąca syntetyczne podsumowanie zmian, które zaszły na przestrzeni ostatniego roku na światowym i polskim rynku paliw. To także jedyne tego typu opracowanie analityczne, które zawiera prognozę zmian cen benzyn, oleju napędowego, biopaliw i LPG u polskich producentów z podziałem na poszczególne miesiące 2012 r.

Publikację kierujemy do wszystkich uczestników polskiego rynku paliw płynnych oraz osób i firm zainteresowanych tym segmentem polskiej gospodarki. Z pewnością wiedza zawarta w Raporcie będzie przydatna przy planowaniu rozwoju biznesu opartego lub powiązanego z handlem paliwami.

Regularna cena papierowego wydania Raportu „Polski Rynek Paliw 2011” to 149 zł, teraz oferujemy Państwu niepowtarzalną okazję do zapoznania się z nią w wersji elektronicznej zupełnie bezpłatnie. Oferta jest ograniczona czasowo.

Życzymy miłej lektury!

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.