Banery na stronach portalowych

Istnieje możliwość zakupu powierzchni reklamowych tylko w wybranych sekcjach. Taka opcja gwarantuje precyzyjne kierowanie Państwa reklamy, to natomiast przekłada się na wyższą efektywność przy jednoczesnej redukcji kosztów.

Cennik banerów na stronie głównej i w pozostałych sekcjach serwisu
Oznaczenie Opis i położenie Specyfikacja techniczna Cena za 1.000 odsłon
A
Baner główny (wersja standard) - element graficzny umieszczony centralnie w górnej części każdej strony. Kliknięcie w baner powoduje przejście na stronę reklamowanego serwisu.
Wymiary: 750×100 pikseli.
Wielkość: max 15kb
zapytaj o cenę
B
Baner boczny (górny lub dolny) element graficzny umieszczony w lewej części strony. Kliknięcie w baner powoduje przejście użytkownika na stronę reklamowanego serwisu.
Wymiary: 175x80 pikseli.
Wielkość: max 12kb
zapytaj o cenę
C
Baner pionowy - element graficzny umieszczony z prawej części strony. Kliknięcie w baner powoduje przejście użytkownika na stronę reklamowanego serwisu.
Wymiary: 160×600 pikseli.
Wielkość: max 25kb
zapytaj o cenę
D
Baner środkowy - element graficzny umieszczony w środkowej części strony (prawej lub lewej ). Kliknięcie w baner powoduje przejście użytkownika na stronę reklamowanego serwisu.
Wymiary: 300x250 pikseli.
Wielkość: max 25kb
zapytaj o cenę


Minimalne zamówienie: 10000 odsłon.

Wykonanie banerów:
Oznaczenie Typ baneru Rozmiar Cena

A
Baner animowany lub statyczny
468×60 pikseli
(750×100 pikseli)
zapytaj o cenę

B

175×80 pikseli zapytaj o cenę

C

120×600 pikseli
(160×600 pikseli)
zapytaj o cenę

D

300×250 pikseli zapytaj o cenę
Podane ceny nie zawierają 23 % podatku VAT.


Lokalizacja banerów

Lokalizacja banerów

Artykuł sponsorowany

Ta ciekawa forma reklamy pozwala na szersze przedstawienie działalności firmy lub konkretnego produktu czy usługi.
Artykuł publikowany jest na wydzielonej podstronie serwisu e-petrol.pl, może mieć dowolną długość i zawierać grafikę oraz tabele.
Jako zapowiedź artykułu na stronie głównej portalu, przez okres 2 tygodni, zostanie umieszczona dodatkowa informacja: tytuł i zajawka (maksymalnie 450 znaków) wraz z linkiem odnoszącym do pełnej treści artykułu. Po tym terminie tytuł i zajawka, zostaną przeniesione ze strony głównej na stronę "Centrum prasowe", gdzie tekst dostępny będzie przez 1 rok, licząc od daty opublikowania.
W razie potrzeby redakcja zapewnia pomoc przy korekcie tekstu.Jak złożyć zamówienie?

Zlecenia na wszystkie formy reklamy przyjmujemy e-mailem lub faksem pod numerem 71 787 69 96, powinny zawierać szczegółowy opis kampanii, podpis oraz pieczęć reklamodawcy (lub agencji). Faktury wystawiane są w pierwszym tygodniu kampanii i mają siedmiodniowy termin płatności. W przypadku wielomiesięcznych kampanii wystawiane są w pierwszym tygodniu każdego miesiąca kampanii. Przesłanie zlecenia jest równoważne z akceptacją niniejszych zasad zamawiania i płatności.

Reklama w newsletterze

Newsletter „wiadomości e-petrol.pl” to elektroniczna forma biuletynu rozsyłanego, w każdy dzień roboczy o godz. 10:00, za pomocą poczty elektronicznej do ponad 2500 odbiorców.

Oferujemy dwa rodzaje form reklamowych: nagłówek tekstowy - HTML lub banner animowany - GIF.
W jednym numerze newslettera wysyłana jest jedna z poniżej prezentowanych form reklamy (banner lub reklama tekstowa).

Cena pakietu (5 wysyłek):  zapytaj o cenę kampanii w newsletterze»