Jesteś tutaj: Strona główna » Publikacje
Live Chat Software

„Polski Rynek Paliw - Raport”

Information Market S.A. jest wydawcą unikalnej pozycji rynkowej – rocznika „Polski Rynek Paliw Płynnych”, który ukazuje się na przełomie I i II kwartału i swoją tematyką i treścią obejmuje wydarzenia ostatnich 12 miesięcy. Raport to praktyczna pomoc dla pracowników różnych obszarów sektora petrochemicznego. Wyróżnikiem tego opracowania jest zawarta w nim prognoza zmian cen paliw na giełdzie w Londynie, u polskich producentów i na stacjach paliw z podziałem na poszczególne miesiące kolejnego roku. Autorami raportu są specjaliści e-petrol.pl oraz zaproszeni do współpracy eksperci rynkowi.

Raporty e-petrol.pl

Poradnik „Stacja paliw płynnych - jak rozpocząć działalność gospodarczą?”

Poradnik jest adresowany do przedsiębiorcy, który planuje rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie sprzedaży detalicznej paliw płynnych na stacjach benzynowych. Autorka w dziewięciu punktach przedstawia informacje, o których należy pamiętać rozpoczynając działalność w sektorze paliwowym i opisuje kolejność działań podczas rejestracji działalności gospodarczej przez przyszłych przedsiębiorców. Poradnik jest adresowany do osób, które nie założyły jeszcze działalności gospodarczej, jak również tych, które dotychczas działały w innych sektorach. Szeroko omówione zostały kwestie uzyskania koncesji Urzędu Regulacji Energetyki oraz budowy, nabycia lub wydzierżawienia stacji benzynowej a także warunków odbioru obiektu.

Stacja paliw płynnych - jak rozpocząć działalność gospodarczą?


Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.