Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Ze świata
Live Chat Software
Lotos Paliwa

MOL Romania wybuduje 6 stacji obsługi autostrad

e-petrol.pl
2021-11-29 / 09:42
MOL Romania wybuduje 6 stacji obsługi autostrad

MOL w Rumuni ogłosił plany budowy sześciu stacji paliw na tamtejszych autostradach. Stacje są częścią szerszego przetargu wygranego przez MOL na budowę do 14 obiektów wzdłuż rumuńskich dróg.

Firma energetyczna szacuje, że inwestycja pochłonie 2 milionów euro na każdą z budowanych stacji, przy całkowitym budżecie projektu wynoszącym około 28 milionów euro. Przewidywany termin uruchomienia obiektów to druga połowa 2022 roku.

Nowo wybudowane stacje będą oferować usługi tankowania tradycyjnych paliw, ładowarki do aut elektrycznych, przy stacjach będą działały restauracje Fresh Corner, a kierowcy ciężarówek i użytkownicy przyczep kempingowych będą mieć do dyspozycji specjalne miejsca parkingowe.

MOL Romania jest spółką zależną Grupy MOL i jedną z najważniejszych firm naftowych w Rumunii, działającą na tym rynku od 25 lat. Firma posiada obecnie 245 stacji paliw, 2 bazy paliw w Giurgiu i Tileagd oraz terminal LPG w Tileagd.
Słowa kluczowe: MOL, Rumunia

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.