Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Ze świata
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Burza w Zatoce Meksykańskiej ograniczyła produkcję ropy w USA

e-petrol.pl
2021-06-21 / 09:29
Burza w Zatoce Meksykańskiej ograniczyła produkcję ropy w USA

Pierwsza burza, która uderzyła w wydobywające ropę regiony Zatoki Meksykańskiej w tym roku, spowodowała ewakuację pracowników z morskich platform wiertniczych i ograniczyła część produkcji. Obecnie produkcja na platformach wraca do normy.

Oczekiwano, że zakłócenia pogodowe w środkowej Zatoce Meksykańskiej przekształcą się w piątek w tropikalną burzę.

Equinor poinformował w piątek, że ewakuował personel i wstrzymał produkcję na swojej platformie Titan, która znajduje się około 105 mil (105 km) od wybrzeża Luizjany. Chevron i Occidental Petroleum również zdecydowały się na podobny krok i zaczęły podejmować środki ostrożności na swoich morskich platformach wiertniczych i gazowych. Dodano, że są to normalne procedury, które wdraża się na platformach usytuowanych w Zatoce Meksykańskiej.

Chevron sobotę podał, że wraca do pracy załoga offshore, która została ewakuowana przed burzami ze swoich platform produkcyjnych w Zatoce Meksykańskiej.
Słowa kluczowe: Zatoka Meksykańska

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.