Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Ze świata
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Orlen ujednolici logo na swoich stacjach w Czechach, w Niemczech i na Słowacji

e-petrol.pl
2019-10-08 / 09:46
Orlen ujednolici logo na swoich stacjach w Czechach, w Niemczech i na Słowacji

W poniedziałek Orlen poinformował, że jeszcze w tym roku na stacjach paliw z Grupy Orlen w Czechach, w Niemczech i na Słowacji pojawi się marka Orlen. Spółka wyjaśniła, że jest to element wdrażanej strategii cobrandingu, zakładającej współistnienie lokalnych marek Benzina i Star z logotypem Grupy Orlen.

Orlen zaznaczył, że w ramach działań, które docelowo mają zmierzać do pełnego rebrandingu sieci, na wszystkich rynkach, gdzie obecna jest Grupa Orlen będzie prowadzona spójna komunikacja, w której istotną rolę odgrywać będzie dalsze zaangażowanie w Formułę 1.

PKN Orlen wyjaśnił, iż w ramach wzmacniania znajomości marki Orlen połączone logotypy będą pojawiały się między innymi na dystrybutorach, pylonach cenowych oraz na ekranach wewnątrz stacji Benzina i Star.

Dodatkowo płocki koncern wprowadzi flagową markę do lokalnych działań marketingowych, wykorzystując na rynkach zagranicznych także potencjał komunikacyjny wynikający z zaangażowania w Formułę 1 i sponsoring Roberta Kubicy.

Według słów prezesa PKN Orlen, cytowanego w komunikacie, proces rebrandingu będzie rozłożony na lata, ale Orlen jest zdeterminowany, aby w pełni wykorzystać swoją markę, wycenioną obecnie na 4,7 mld zł. Proces rebrandingu wszystkich stacji Grupy PKN Orlen na markę Orlen będzie kosztował kilkadziesiąt milionów złotych.


Sprawdź ofertę franczyzową SHELL

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu