Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Sieć BP informuje o otwarciach nowych stacji

e-petrol.pl
2019-03-15 / 09:52
Sieć BP informuje o otwarciach nowych stacji

W ostatnim czasie rozpoczęły działalność dwie nowe stacje BP. Są to obiekty BP Botanik w Lublinie i BP Trybunał w Piotrkowie Trybunalskim. Jak podsumowało BP w komunikacie, teraz sieć liczy 551 stacji, w tym 242 stacje partnerskie i blisko 50 lokalizacji przy autostradach i drogach ekspresowych.

Na lubelskiej stacji BP Botanik kierowcy mają do dyspozycji 3 dystrybutory wieloproduktowe, 1 dystrybutor LPG, odkurzacz / kompresor i myjnię automatyczną. Zakupy można zrobić w sklepie, a w kawę czy przekąski zaopatrzyć się w kawiarence Wild Bean Cafe (WBC).

Na stacji BP Trybunał działają 4 dystrybutory wieloproduktowe,  1 dystrybutor LPG, sklep, WBC, do dyspozycji kierowców są też odkurzacz i kompresor oraz myjnia automatyczna.

Wszystkie z ponad 550 stacji BP w Polsce oferują tylko bezołowiowe benzyny, w tym wprowadzone w kwietniu 2016 r. odmiany BP Ultimate z technologią ACTIVE oraz paliwa regularne z technologią ACTIVE.  W większości obiektów działają kawiarenki Wild Bean Cafe.
Słowa kluczowe: nowe stacje BP

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu