Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Waniliowy aromat z rafinerii

e-petrol.pl
2019-03-15 / 09:45
Waniliowy aromat z rafinerii

PKN Orlen przygotowuje się do rutynowych prac w swoim zakładzie głównym w Płocku, które mogą jednak być uciążliwe dla mieszkańców. Koncern zapowiedział, że w związku z prowadzonymi procesami mogą, ale nie muszą wystąpić uciążliwości zapachowe.

W najbliższą sobotę w zakładzie produkcyjnym spółki w Płocku zostanie wyłączony z pracy najwyższy komin znajdujący się na instalacjach Clausa i do czasu jego ponownego uruchomienia, które nastąpi ok. 4 kwietnia br., jego funkcję przejmie niższy komin, tzw. rezerwowy.

Jak poinformowała firma, w związku z czasowym przełączeniem emisji z jednej z instalacji w zakładzie głównym PKN Orlen w Płocku, aby ograniczyć ewentualne uciążliwości zapachowe, do komina rezerwowego dozowany będzie aerozol o zapachu wanilii.

Jak zapewnił płocki koncern, zastosowany preparat jest bezpieczny dla ludzi i środowiska, i posiada atest przydatności do celów spożywczych.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu