Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

KAS szuka paliwa nie tylko w cysternach

e-petrol.pl
2018-11-09 / 09:51
KAS szuka paliwa nie tylko w cysternach

Pomysłowość oszustów paliwowych jest bardzo duża i po wprowadzeniu obostrzeń dotyczących importu paliw i transportu funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej nielegalne paliwo znajdowali nie tylko w mauzerach pod plandekami, ale także w betoniarkach czy szambiarkach.

Portal Energetyka24 publikuje wywiad z podsekretarzem stanu w Ministerstwie Finansów i zastępcą szefa KAS nadinspektorem Piotrem Walczakiem o walce z wyłudzeniami VAT na paliwie, który dzieli się wiedzą o metodach przewozu nielegalnego paliwa.  Okazuje się, że nielegalne paliwo funkcjonariusze KAS znajdowali do niedawna tylko pod plandekami na naczepach w tzw. mauzerach, ale po kontrolach podejrzanych transportów, przestępcy zmienili sposoby przemytu. KAS stwierdzał   bowiem nielegalny przewóz paliwa w chłodniach i betoniarkach, a nawet szambiarkach.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu