Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Inspekcja w Elektrociepłowni Włocławek

e-petrol.pl
2018-09-20 / 09:48
Inspekcja w Elektrociepłowni Włocławek

PKN Orlen w tym tygodniu rozpocznie inspekcję wyłączonej awaryjnie Elektrociepłowni Włocławek. Wyniki tych prac pozwolą na podanie kolejnych informacji w tej sprawie.

Jarosław Dybowski dyrektor wykonawczy ds. energetyki powiedział dziennikarzom w środę, że turbina musi ostygnąć, żeby można było zobaczyć, co w niej jest. W tym tygodniu Orlen zaplanował inspekcję.

Dybowski dodał, że blok elektrociepłowni jest na gwarancji, w związku z czym prace muszą być wykonywane wspólnie z jego wykonawcą.

W czwartek rano PKN Orlen wydał komunikat, że w związku z informacją od konsorcjum General Electric i SNC-LAVALIN POLSKA, czyli wykonawcy elektrociepłowni CCGT we Włocławku,  który obecnie ustala przyczyny zatrzymania pracy bloku, termin jego postoju musi zostać wydłużony. Naprawa bloku CCGT we Włocławku odbędzie się w ramach zabezpieczonej kontraktem gwarancji. 


Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu