Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

W Krakowie i Płocku można tankować na stacjach AVIA

e-petrol.pl
2018-07-13 / 09:42
W Krakowie i Płocku można tankować na stacjach AVIA

Spółka Unimot poinformowała, że od niedawna w sieci AVIA działają nowe stacje. Łącznie w kraju jest ich już 30. Oznacza to, że w ciągu pół roku sieć AVIA powiększyła się na tyle, że znalazła się w gronie dwudziestu największych detalicznych operatorów paliw w Polsce.

Unimot prezentując kolejne obiekty przyłączone niedawno do sieci podał, że stacja paliw AVIA w Krakowie jest zlokalizowana przy wlocie drogi krajowej nr 79 do Krakowa.  Stacja jest bardzo obszerna i komfortowa, czynna przez 24 godziny. Oferuje 12 stanowisk do tankowania paliw, w tym stanowiska ON TIR oraz LPG. Niebawem kierowcy będą mogli tam zatankować paliwo premium AVIA Diesel Gold oraz skorzystać z oferty gastronomicznej pod marką Esenso Cafe. 

Z kolei stacja AVIA w Płocku zlokalizowana jest obok drogi krajowej nr 62, łączącej Płock z Warszawą. Stacja oferuje 4 stanowiska do tankowania standardowego oleju napędowego oraz benzyny 95.  Sklep przy stacji działa w godzinach 6:00 – 18:00, ale placówka jest zaopatrzona w tankomat, który umożliwia tankowanie całodobowe.  
 
Słowa kluczowe: Avia, nowe stacje, Unimot

Targi Paliwowe

Jak więcej zarabia

Jak więcej zarabiać na sprzedaży pozapaliwowej na stacji paliwowej?

  Weź udział w szkoleniu i dowiedz się co możesz zyskać na ograniczeniu handlu w ...

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu