Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Orlen zaprasza klientów Poczty Polskiej

e-petrol.pl
2018-05-17 / 14:53
Orlen zaprasza klientów Poczty Polskiej

PKN Orlen poinformował, że liczba przesyłek odebranych w ramach usługi Stacja z Paczką, dostępnej na niemal 1000 obiektów Orlenu w całej Polsce, w ciągu minionego roku wzrosła o blisko 150 proc.

Rosnące zapotrzebowanie na usługę Stacja z Paczką spowodowało, że PKN Orlen i Poczta Polska po dwóch latach zacieśniają współpracę.

Umowa długoterminowa z Pocztą Polską została zawarta do września 2021 roku. W ramach współpracy planowane jest m.in. wdrożenie możliwości odbioru przesyłek pobraniowych, odbioru przesyłki na podstawie PIN oraz prace nad umożliwieniem nadawania paczek na stacjach paliw Orlen. Ponadto, klienci Poczty Polskiej będą mogli korzystać z benefitów, jakie daje program lojalnościowy VITAY. 

Realizacja usługi Stacja z Paczką przez Orlen jest związana z obserwowanym na świecie trendem migracji od dostaw pod adres w kierunku odbioru w punkcie. Istotną przewagą punktów odbioru na stacjach jest ich lokalizacja na terenie całego kraju, zarówno na obszarach miejskich, jak też wiejskich, w większości czynnych całą dobę przez 7 dni w tygodniu.  

Targi Paliwowe

Maciejewski Inwesty

Maciejewski Inwestycje Kreatywne Sp. z o.o. po raz drugi na Targach

Generacja M to marka, która została stworzona z myślą o ludziach mobilnych, korzystaj ...

Kantor wymiany walu

Kantor wymiany walut na stacji paliw lub przy myjni

W tym roku na targach na stoisku firmy SULTOF znanej z szerokiej  oferty myjni, odkur ...

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu