Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Pod Kielcami wpadł podejrzany o serię kradzieży paliwa

e-petrol.pl
2021-10-22 / 09:44
Pod Kielcami wpadł podejrzany o serię kradzieży paliwa

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego w Kielcach zatrzymali w środę 21-letniego mieszkańca powiatu. Ustalono, że mężczyzna w ciągu ostatnich kilku tygodni 7 razy ukradł paliwo na stacjach benzynowych. Straty wyrządzone przez zatrzymanego wyniosły ponad 1600 złotych.

Policja podała, że od końca września zaczęły wpływać zgłoszenia, dotyczące kradzieży paliwa i za każdym razem schemat był podobny. Na teren różnych stacji podjeżdżało audi, a jego kierowca tankował olej napędowy i odjeżdżał bez płacenia należności. Policjanci ustalili, że mimo różnych miejsc, sprawcą była ta sama osoba. Podejrzenia padły, że może to być młody mieszkaniec gminy Piekoszów. W środowy poranek policjanci odwiedzili dom 21-latka, który został zatrzymany.

Mężczyzna miał na swoim koncie 7 tego typu kradzieży na kwotę 1643 złotych. Podejrzanemu grozi teraz nawet 5 lat więzienia.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.