Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Kolejna hybrydowa stacja paliw Moya

e-petrol.pl/fot. Anwim S.A.
2021-06-10 / 14:41
Kolejna hybrydowa stacja paliw Moya

Jak poinformowała sieć Moya, w Bydgoszczy przy ul. Bydgoskich Przemysłowców 25 oddano do użytku hybrydową stację paliw, będąca własnością Anwim S.A.

Obiekt dysponuje stanowiskami pozwalającymi na tradycyjne tankowanie – dla klientów detalicznych oraz bezobsługowe, za pomocą automatycznych dystrybutorów – dla flot.

Stacja paliw w Bydgoszczy ma charakter tranzytowo-miejski. Ze względu na możliwość skorzystania z automatów tankujących oraz korzystnej lokalizacji – w dzielnicy przemysłowej, w pobliżu obwodnicy, DK10 – jest to atrakcyjny punkt dla kierowców pojazdów ciężarowych. Niemniej, oferta stacji skierowana jest także dla klientów detalicznych.

Stacja czynna jest całą dobę, także w niedziele niehandlowe. W komunikacie podano także, że na stacji działa sklep i koncept gastronomiczno-kawiarniany Caffe Moya.
Na stacji można zatankować benzynę 95, olej napędowy standardowy (zarówno z tradycyjnego dystrybutora, jak i automatycznego – bezobsługowego, z szybkim wlewem), wzbogacony ON Moya Power oraz LPG. Płyn AdBlue dostępny jest zarówno z dystrybutorów, jak i w pojemnikach. Na terenie stacji można skorzystać również z kompresora.
Słowa kluczowe: Bydgoszcz, Moya, nowa stacja

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.