Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Samorządowa spółka otworzyła stację benzynową

e-petrol.pl
2021-05-04 / 09:51
Samorządowa spółka otworzyła stację benzynową

Miejski Zakład Komunikacyjny w Tomaszowie Mazowieckim 29 kwietnia, uruchomił samoobsługową stację paliw zlokalizowaną na terenie bazy MZK przy ul. Warszawskiej 109/111.

Jak podały loklane media, generalnym wykonawcą prac budowlanych była spółka Jaso Serwis z Czaplinka. Łącznie koszt budowy przekroczył 3 mln zł.

Stacja Paliw jest całodobowa, czynna we wszystkie dni tygodnia. Oferuje benzynę bezołowiową, olej napędowy i gaz oraz płyn do oczyszczania spalin AdBlue. Dostawcą paliw jest Grupa Orlen. Dostępne są płatności gotówkowe oraz bezgotówkowe. Dystrybutory i tankomaty są wyposażone w moduł głosowy, który w przyjazny sposób przeprowadzi klientów przez proces tankowania i płatności, a w razie potrzeby będzie także można liczyć na pomoc pracowników MZK.

Klienci mają do dyspozycji jest sześć stanowisk do tankowania, na każdym z nich dostępne są wszystkie rodzaje paliw, dostępny bezpłatnie jest także kompresor, a w budynku obsługi można skorzystać z automatów z przekąskami oraz napojami zimnymi i gorącymi, toalety dostosowanej także dla osób niepełnosprawnych oraz z przewijaka dla dzieci.

Każdy klient będzie mógł otrzymać Kartę Lojalnościową uprawniającą do zbierania punktów, które można będzie wymienić na usługi komercyjne oferowane przez Miejski Zakład Komunikacyjny w Tomaszowie Mazowieckim, tj. można będzie skorzystać z myjni samochodowej, sprawdzenia pojazdu przed zakupem oraz ozonowania z bonifikatą nawet do 100 proc. Posiadacze Kart Tomaszowianina otrzymają dodatkowo zniżkę 10 gr/l na zakup paliw.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.