Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Anwim otworzył kolejne stacje Moya

e-petrol.pl/fot. Anwim S.A.
2021-04-27 / 09:55
Anwim otworzył kolejne stacje Moya

Sieć Moya poinformowała, że w ostatnich dniach rozpoczęły działalność dwie stacje należące do Anwim S.A. – w Toruniu (ul. Polna 142) i Bielsku-Białej(ul. Warszawska 194).

Toruńska stacja mieści się w dzielnicy przemysłowej, w pobliżu drogi krajowej nr 91. Jest to stacja bardzo dobrze wyposażona i dostosowana do obsługi wszystkich typów pojazdów. Kierowcy na stacji w Toruniu mogą zatankować benzynę bezołowiową 95 i 98, olej napędowy standardowy i wzbogacony: ON Moya Power oraz LPG. Do dyspozycji kierowców jest parking, kompresor i myjnia, z której mogą skorzystać także samochody ciężarowe. Na tej całodobowej stacji działa sklep oraz Caffe Moya z rozszerzonym menu.

Stacja paliw w Bielsku-Białej jest obiektem typu Moya express, przejętym od sieci wielkopowierzchniowych sklepów Tesco. Znajduje się na terenie centrum handlowego, w bezpośredniej bliskości węzła komunikacyjnego tras S1 oraz S52. Ze względu na świetną lokalizację, szybkość obsługi i atrakcyjne ceny paliw, stacja ta jest świetną propozycją zarówno dla tranzytu, jak i klientów lokalnych, szczególnie odwiedzających pobliskie centrum handlowe. Można zaopatrzyć się tutaj w benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz jego uszlachetnioną wersję ON Moya Power, a także LPG. Na stacji dostępne są także kompresor i odkurzacz. Klienci tej stacji mogą kupić także podstawowe produkty spożywcze czy akcesoria samochodowe. Obiekt czynny jest całą dobę.
Słowa kluczowe: Anwim, Moya, nowe stacje

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.