Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

W Małopolsce uruchomiono kolejną stację Moya

e-petrol.pl/fot. Anwim S.A.
2021-04-19 / 14:28
W Małopolsce uruchomiono kolejną stację Moya

W miejscowości Zawoja (woj. małopolskie) została otwarta nowa stacja paliw Moya. Stacja jest dogodnym punktem tankowania wszelkich pojazdów oraz miejscem, w którym można zrobić zakupy i zjeść.

Nowa stacja, położona w najdłuższej wsi w Polsce przy granicy ze Słowacją, oferuje wszystkie rodzaje paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy i ON Moya Power oraz LPG. Obiekt dostosowany jest także do obsługi pojazdów ciężarowych, a dobrze wyposażony sklep umożliwia uzupełnienie zapasów wypoczywającym w pobliskich górach turystom – zarówno narciarzom, jak i wielbicielom pieszych wędrówek.

Kierowcy na stacji paliw Moya w Zawoi mogą skorzystać z kompresora, odkurzacza, a także bezdotykowej myjni, która przystosowana jest do pojazdów osobowych, jak i ciężarowych. Dla tych ostatnich przygotowany jest szybki wlew diesla, płyn AdBlue w pojemnikach oraz parking na trzy ciągniki siodłowe.

Na stacji działa koncept gastronomiczny Caffe Moya, którego oferta wkrótce zostanie rozszerzona o produkty świeże, m.in. kanapki. Sklep, który znajduje się w budynku stacji, oferuje niezbędne artykuły spożywcze i przemysłowe. Wśród nich znajdują się także produkty marki własnej, jak np. napoje energetyzujące, soki owocowe, zawieszki zapachowe czy płyny do spryskiwaczy.

Stacja czynna jest przez 7 dni w tygodniu w godzinach 6:00-22:00, także w niedziele niehandlowe.
Słowa kluczowe: Moya, nowa stacja, Zawoja

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.