Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Spółką Esppol Trade pokieruje Zbigniew Łapiński

e-petrol.pl
2020-04-03 / 14:20
Spółką Esppol Trade pokieruje Zbigniew Łapiński

Rada nadzorcza grupy kapitałowej Anwim z końcem marca powołała Zbigniewa Łapińskiego na stanowisko prezesa spółki Esppol Trade. W skład zarządu tej spółki wchodzą także Rafał Pietrasina oraz Artur Krzyk.

Z komunikatu wynika, że Zbigniew Łapiński jednocześnie pełni rolę członka zarządu w spółce Anwim S.A, gdzie odpowiada za zaopatrzenie, logistykę oraz obsługę klientów kluczowych. Z branżą paliwową związany jest od 1996 roku. Od 1999 r. zatrudniony jest w firmie Anwim S.A. Od roku 2002 nieprzerwanie pełni funkcję członka zarządu spółki.

Spółka Esppol Trade, wchodząca w skład grupy kapitałowej Anwim, została powołana do życia w 2019 r. 22 stycznia 2020 r. otrzymała koncesje na obrót paliwami (OPC) oraz na obrót paliwami z zagranicą, a od 1 lutego 2020 r. rozpoczął działalność operacyjną w zakresie handlu międzynarodowego paliwami. Podstawowym celem działalności Esppol Trade jest zapewnienie dywersyfikacji oraz poprawa ekonomii zaopatrzenia szybko rozwijającej się sieci stacji paliw Moya w Polsce.  

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.