Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

PERN buduje i chce remontować zbiorniki

e-petrol.pl
2019-12-23 / 09:45
PERN buduje i chce remontować zbiorniki

W piątek PERN poinformował o rozpoczęciu prac na budowach nowych zbiorników magazynowych w Emilianowie, Małaszewiczach i Boronowie

W Emilianowie powstaną dwa zbiorniki o pojemnościach 10 tys. m sześc. każdy, natomiast w Małaszewiczach powstanie zbiornik o pojemności 32 tys. m sześc. Zbiornik na 10 tys. m sześc. paliwa powstanie też w Boronowie. 

Jest to kluczowy kamień milowy w II etapie rozbudowy pojemności magazynowych w bazach paliw PERN. Nowe zbiorniki m.in. zostaną przeznaczone do obrotu paliwami, a także do magazynowania zapasów interwencyjnych - mówi w komunikacie Tomasz Salwa, kierownik Projektu z ramienia PERN odpowiedzialny za realizację wszystkich inwestycji.

Równocześnie PAP podaje informację, że PERN poszukuje wykonawcy remontów i modernizacji sześciu zbiorników w swych bazach w Miszewku Strzałkowskim i Gdańsku. Oferty w postępowaniu mogą wpływać do 9 stycznia przyszłego roku. 

Wedlug niedawanych informacji spółka ma w 2020 r. przeznaczyć ponad 1 mld zł na inwestycje i prace remontowe.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu