Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

AVIA z nowymi stacjami w Biłgoraju i Tomaszowie Lubelskim

e-petrol.pl/fot. AVIA
2019-12-19 / 14:29
AVIA z nowymi stacjami w Biłgoraju i Tomaszowie Lubelskim

Rozwijająca się w Polsce sieć AVIA uruchomiła 2 nowe stacje paliw, z czego jedną ze sklepem pod marką Carrefour Express. Nowe stacje działają na zasadach franczyzy w Biłgoraju oraz Tomaszowie Lubelskim.

Jak podał operator, biało czerwone barwy AVIA przybrały stacje zlokalizowane w miejscowościach Biłgoraj oraz Tomaszów Lubelski. Obydwie należą do firmy Danpol i współpracują z siecią AVIA na zasadach franczyzy.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez biuro prasowe, stacja AVIA w Biłgoraju jest stacją lokalną, która mieści się na terenie osiedla Roztocze przy ulicy Łąkowej i udostępnia 2 stanowiska tankowania oraz nieduży sklep. Obiekt oferuje standardowe paliwa takie jak benzyna i olej napędowy, jest jednak przystosowany do obsługi samochodów ciężarowych. Stacja prowadzi także sprzedaż butli z gazem propan butan. Natomiast stacja w Tomaszowie Lubelskim jest stacją średniej wielkości, która mieści się przy ulicy Piotra Ściegiennego i oferuje 5 stanowisk tankowania. Obiekt sprzedaje wszystkie paliwa standardowe, w tym gaz LPG oraz paliwo premium AVIA Diesel Gold. Na ternie stacji działa także sklep prowadzony pod marką Carrefour Express.
Słowa kluczowe: Avia, nowa stacja

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu