Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Zmiany w składzie zarządu Grupy Lotos

e-petrol.pl
2019-07-25 / 09:49
Zmiany w składzie zarządu Grupy Lotos

Rada nadzorcza Grupy Lotos w środę 24 lipca 2019 roku powołała do składu zarządu spółki X wspólnej kadencji dwójkę wiceprezesów: ds. finansowych oraz ds. inwestycji i innowacji. Do zarządu dołączyli Zofia Maria Paryła i Marian Krzemiński.

Zofia Paryła została wiceprezesem ds. finansowych. W latach 1997 - 2017 związana była ze spólką Elektroplast Sp. z o.o., w tym w latach 2010 - 2017 na stanowisku głównej księgowej. W latach 2017 - 2019 pełniła funkcję wiceprezes zarządu spółki Energa Centrum Usług Wspólnych.

Marian Krzemiński w przeszłości był m.in. prezesem ZG Polkowice, pracował w II NFI. Przez ostatnie dwa lata był doradcą w PFR, od teraz w Lotosie będzie 
wiceprezesem ds. inwestycji i innowacji. 

Oprócz nowo powołanych wiceprezesów zarząd Lotosu tworzą: prezes Mateusz Aleksander Bonca oraz wiceprezes ds. produkcji i handlu - Jarosław Kawula i wiceprezes ds. korporacyjnych - Jarosław Wittstock. 

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu