Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Nikt nie chce wydzierżawić MOP-ów przy A4

e-petrol.pl
2019-07-17 / 09:54
Nikt nie chce wydzierżawić MOP-ów przy A4

Przetarg na dzierżawę sześciu Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP) przy podkarpackim odcinku autostrady A4 nie zostanie rozstrzygnięty, bo nie wpłynęła żadna oferta - poinformował PAP Bartosz Wysocki z rzeszowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Przetarg dotyczył dzierżawy MOP-ów: Paszczyna Południe (kat.II), Łukawiec (kat.II), Pawłosiów (kat.III), Cieszacin (kat.II), Chotyniec (kat.II) i Hruszowice (kat.III). 

Ponieważ nie było chętnych na dzierżawę, to przetarg zostanie prawdopodobnie powtórzony.  

W ogłoszonym w kwietniu br. przetargu wprowadzonych zostało kilka zmian w porównaniu do poprzednich ogłoszeń. Jedną z tych zmian było m.in. wydłużenie czasu na budowę stacji paliw o 6 miesięcy i wynosił on do 24 miesięcy od dnia przejęcia nieruchomości. 

Wprowadzony został również korzystniejszy system naliczania czynszu od przychodu. Umowa dzierżawy zawierana miała być na 20 lat, z możliwością przedłużenia o kolejne 10 lat.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu