Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Rynek LPG
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

e-petrol.pl: ostatnie wydarzenia na rynku LPG w Polsce (17 grudnia 2019 r.)

e-petrol.pl
2019-12-17 / 09:39
e-petrol.pl: ostatnie wydarzenia na rynku LPG w Polsce (17 grudnia 2019 r.)

Komentarz dotyczący aktualnych cen i sytuacji na hurtowym rynku handlu gazem płynnym.

W ostatnich dniach na polskiej granicy wschodniej mamy do czynienia z niewielkimi zmianami - po wyraźnej obniżce w poprzednim tygodniu aktualnie poziom ustabilizował się w rejonie 3060 zł/t dla mieszanki propan-butan. Wprawdzie oczekiwania spadkowe kupujących są znaczne - jednak podaż towaru nie jest wystarczająca, aby mówić o realnej korekcie cen - słyszymy od naszych rozmówców.

W cenach propanu pojawiła się wyraźna obniżka - gaz ten kosztuje obecnie 2303 zł/t, ale ilość transakcji i dostępność produktu nie jest przesadnie duża. Biorąc pod uwagę takie zmiany na rynku hurtowym, możemy spodziewać się początku stabilizacji także na rynku półhurtu i spowolnienia podwyżek autogazu na stacjach paliw.

Pragniemy także poinformować, że w 52 tygodniu roku wszystkie notowania LPG realizowane będą jedynie w dniu 23 grudnia 2019. 

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu