Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

BP zainwestuje w ładowarki

e-petrol.pl
2019-02-08 / 09:51
BP zainwestuje w ładowarki

Sieć BP poszerza swoją ofertę pozapaliwową i wprowadza na swoich stacjach dodatkowe usługi. W swojej strategii rozwoju sieć stacji paliw BP planuje między innym rozszerzenie oferowanych w Polsce usług o punkty ładowania samochodów elektrycznych. Pilotaż rozpocznie się już w najbliższym czasie.

W serwisie newseria.pl Alex Jensen, VP Retail Europe and Global Marketing z BP powiedziała, że 2019 będzie kluczowym rokiem, w którym koncern wprowadzi na stacje usługę ładowania pojazdów elektrycznych. Będzie to możliwe dzięki rozpoczętej rok temu współpracy z amerykańską firmą FreeWire Technologies, która produkuje mobilne systemy do szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych. Wraz z rosnącym popytem na auta elektryczne usługa ich ładowania będzie stanowiła coraz ważniejszą część działalności stacji paliw. Szacunki koncernu mówią o wzroście liczby pojazdów elektrycznych na świecie do 100 mln w perspektywie 2035 roku (6 proc. floty).

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu