Live Chat Software
Lotos Paliwa

Po paczkę i naładować samochód czy hulajnogę

e-petrol.pl
2021-11-26 / 09:46
Po paczkę i naładować samochód czy hulajnogę

Firmy InPost i GreenWay Polska rozpoczęły budowę sieci stacji ładowania, które mają działać w centrum logistycznym i przy paczkomatach pierwszej z wymienionych firm. Początkowo usługa ładowania będzie wykorzystywana przez samochody kurierów, a w dalszej perspektywie także klientów.

Flota InPostu została niedawno powiększona o ponad 250 elektrycznych Nissanów e-NV200 i 10 Mercedesów eSprinter. W planach są oczywiście kolejne zakupy. Tego typu pojazdy mają być używane przez kurierów przy dostawach w dużych miastach biorących udział w programie Green City.

GreenWay ma zajmować się obsługą, zarządzaniem i serwisem ładowarek, z których będzie korzystać firma przewozowa. InPost jest zdecydowanym liderem rynku automatów paczkowych w Polsce i zamierza wykorzystać tę przewagę przy kolejnym projekcie. W dłuższej perspektywie ładowarki przy paczkomatach mogą być też wykorzystane do ładowania aut czy hulajnóg elektrycznych.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.