Live Chat Software
Lotos Paliwa

Przy sklepach Waitrose w Wielkiej Brytanii Shell zainstaluje ładowarki

e-petrol.pl
2021-07-27 / 09:52
Przy sklepach Waitrose w Wielkiej Brytanii Shell zainstaluje ładowarki

Waitrose i Shell ogłosiły plany współpracy polegającej na zainstalowaniu setek punktów ładowania pojazdów elektrycznych na parkingach supermarketów i znacznym zwiększeniu liczby sklepów Shell, w których dostępne jest oferta spożywcza Waitrose.

Firmy ogłosiły, że do 2025 r. zamierzają zainstalować 800 punktów ładowania pojazdów elektrycznych Shell Recharge w nawet 100 lokalizacjach Waitrose w Wielkiej Brytanii. Oczekuje się, że w każdej lokalizacji będzie sześć punktów szybkiego ładowania o mocy 22 kW i dwa o mocy 50 kW, z przeznaczeniem dla klientów sklepów, aby mogli ładować swoje pojazdy podczas zakupów.

Rozszerzone partnerstwo przewiduje również zwiększenie liczby sklepów Shell, które sprzedają produkty Waitrose z 57 do 125 lokalizacji.

Ładowarki pod sklepami Waitrose zaczną działać już w przyszłym roku. Ambicją Shell jest rozszerzenie sieci marki Shell Recharge do 5 tys. punktów ładowania parkingach sklepowych, ale i w innych lokalizacjach do 2025 roku. 

Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.