MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!

Novatek wznawia załadunek paliwa z terminalu w Ust-Łudze

Rosyjski koncern energetyczny Novatek wznowił w środę załadunek paliwa na bałtyckim terminalu Ust-Ługa, uszkodzonym w wyniku przypuszczalnego ataku dronów, wynika ze źródeł branżowych i danych London Stock Exchange Group (LSEG).

Więcej w kategorii

Rafineria w regionie Orenburga przygotowuje się do uruchomienia

Rafineria w regionie Orenburga przygotowuje się do uruchomienia

Zakład Orsknefteorgsintez, który przestał działać prawie dwa tygodnie temu ze względu na zagrożenie powodzią i ryzyko ekologiczne, ogłosił wznowienie pracy.

Rosyjskie rafinerie znów zaatakowane dronami

Rosyjskie rafinerie znów zaatakowane dronami

Ukraiński wywiad potwierdził zorganizowanie w nocy z piątku na sobotę ataku dronów w ośmiu obwodach na cele na terytorium Rosji.

Eksport rosyjskiej ropy drogą morską największy od niemal roku

Eksport rosyjskiej ropy drogą morską największy od niemal roku

Sankcje nałożone na Rosję po inwazji na Ukrainę w niewielkim stopniu przekładają się na eksport surowców energetycznych przez ten kraj. Agencja Bloomberg podała, że dostawy ropy drogą morską w drugim tygodniu kwietnia osiągnęły najwyższy poziom od 11 miesięcy.

Rosyjski przemysł rafineryjny się odbudowuje

Rosyjski przemysł rafineryjny się odbudowuje

Rosyjskim firmom udało się szybko naprawić kilka ważnych rafinerii, które zostały uszkodzone w wyniku ataków ukraińskich dronów, donosi agencja Reutera.

Rafineria Orska wstrzymuje dostawy paliw

Rafineria Orska wstrzymuje dostawy paliw

Rafineria Orsknefteorgsintez przekazała, że utraciła zdolność do wywiązywania się ze swoich zobowiązań w zakresie dostaw produktów naftowych zgodnie z umowami zawartymi na Międzynarodowej Giełdzie Handlowej w Petersburgu.

Rosyjska ropa droższa od limitu

Rosyjska ropa droższa od limitu

Serwis Argus podał, że flagowa rosyjska odmiana Urals w dostawach z portów Morza Czarnego i Bałtyku jest sprzedawana w kwietniu po cenie znacznie powyżej górnego pułapu cenowego, przekraczającego poziom 75 USD za baryłkę.

CPC czasowo zawiesiło dostawy ropy

CPC czasowo zawiesiło dostawy ropy

Konsorcjum Caspian Pipeline Consortium (CPC) zawiesiło do 11 kwietnia dostawy ropy ze swojego terminalu w pobliżu Noworosyjska. Ma to związek z planowanymi pracami na ropociągu.

Wiadomości e-petrol.pl

Subskrybuj codzienne informacje z rynku paliw

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51.
  • Inspektorem ochrony danych w Information Market S.A. jest Magdalena Robak (71 787 69 69, iod @ informationmarket.pl).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie dotyczącym otrzymywania newslettera.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą jedynie podmioty, z którymi Information Market S.A. zawarł umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu wypisania się przez Panią/Pana z newslettera, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do czasu cofnięcia zgody na kontakt danym kanałem komunikacji.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera oraz w celach marketingowych, jeśli wyraził(a) Pani/Pan zgodę na kontakt w celach marketingowych danym kanałem komunikacji.

Zapraszamy na prezentację zakładu produkcyjnego I-MAXIMUM