Paliwa TotalEnergies - jakość i cena w trosce o Twój biznes

Więcej w kategorii

Zaatakowana rafineria ropy naftowej na terytorium Krasnodaru

Zaatakowana rafineria ropy naftowej na terytorium Krasnodaru

W weekend rejon Krasnodaru został zaatakowany ukraińskimi dronami. Trafiły one także w teren rafinerii w Słowiańsku. Zakład był już wcześniej atakowany w marcu przez drony.

Rosyjska infrastruktura paliwowa pod ostrzałem

Rosyjska infrastruktura paliwowa pod ostrzałem

Ukraina kontynuuje ataki dronami na cele w Rosji. Ostatniej nocy pod ostrzałem znalazła się m.in. rafineria Tuapse w Kraju Krasnodarskim oraz port i skład paliw w Noworosyjsku.

Załamanie morskiego eksportu z Rosji

Załamanie morskiego eksportu z Rosji

Średnia czterotygodniowa eksportu ropy naftowej z Rosji drogą morską jest najniższa od 10 tygodni.

Rosyjski budżet poważnie zasilony dochodami z ropy i gazu

Rosyjski budżet poważnie zasilony dochodami z ropy i gazu

Według portalu Enkorr dochody rosyjskiego budżetu z ropy i gazu między styczniem i kwietniem 2024 roku wzrosły o 82 proc. w porównaniu do tego samego okresu w 2023 roku.

Rafineria w Baszkirii nieczynna po ataku drona

Rafineria w Baszkirii nieczynna po ataku drona

Kompleks rafineryjny i petrochemiczny Saławatnieftiechim w Baszkirii wstrzymał pracę krakera katalitycznego po ataku z 9 maja - poinformowała agencja Reutera.

Dron zaatakował Gazprom Nieftekhim Salavat

Dron zaatakował Gazprom Nieftekhim Salavat

Dron został zauważony przed południem w czwartek nad przemysłową dzielnicą miasta, po czym w rejonie, gdzie znajduje się siedziba Gazprom Neftekhim Salavat, doszło do pożaru.

Pożar składu paliw w okolicach Biełgorodu

Pożar składu paliw w okolicach Biełgorodu

W Kraju Krasnodarskim, na skutek ataku ukraińskich dronów w pobliżu miasta Anapa, w płomieniach stanął skład paliw.

Wiadomości e-petrol.pl

Subskrybuj codzienne informacje z rynku paliw

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51.
  • Inspektorem ochrony danych w Information Market S.A. jest Magdalena Robak (71 787 69 69, iod @ informationmarket.pl).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie dotyczącym otrzymywania newslettera.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą jedynie podmioty, z którymi Information Market S.A. zawarł umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu wypisania się przez Panią/Pana z newslettera, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do czasu cofnięcia zgody na kontakt danym kanałem komunikacji.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera oraz w celach marketingowych, jeśli wyraził(a) Pani/Pan zgodę na kontakt w celach marketingowych danym kanałem komunikacji.

Program Partnerski ENERGIA PALIW