17 Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Biopaliw

Rosja zacieśnia współpracę w ramach OPEC+

Prezydent Rosji Władimir Putin i saudyjski książę koronny omawiali współpracę w ramach OPEC+, która będzie kontynuowana.

Sekretarz prasowy rosyjskiego prezydenta Dmitrij Pieskow powiedział, że przywódcy rozmawiali o współpracy w ramach OPEC+. Strony są zainteresowane dalszą kooperacją i zgadzają się, że na obu krajach spoczywa wielka odpowiedzialność za współdziałanie w celu utrzymania międzynarodowego rynku energii na właściwym poziomie oraz w stabilnym, przewidywalnym stanie. Pieskow dodał, że ta współpraca będzie kontynuowana i pogłębiana, czym jest zainteresowana jest strona saudyjska.
Słowa kluczowe:

Więcej w kategorii

Rompetrol ze stratą w 2023 r.

Rompetrol ze stratą w 2023 r.

Rumuńska spółka Rompetrol Rafinare podała, że zakończyła ubiegły rok wstępną skonsolidowaną stratą netto w wysokości 270,5 mln USD (249,5 mln euro) w porównaniu z zyskiem netto w wysokości 90,3 mln USD w 2022 r.

Saudyjczycy kupili dystrybutora paliw w Chile

Saudyjczycy kupili dystrybutora paliw w Chile

Saudi Aramco przejęło chilijską spółkę Esmax Distribucion SpA, która jest największym sprzedawcą detalicznym paliw i smarów w Chile.

USA chcą zakazać Chinom zakupu ropy z rezerw strategicznych

USA chcą zakazać Chinom zakupu ropy z rezerw strategicznych

W dokumentach finansowania rządu USA znalazła się nowa ustawa zakazująca sprzedaży ropy z rezerw strategicznych (SPR) chińskim firmom, w tym ich amerykańskim spółkom zależnym.

Huti grożą kolejnymi atakami na Morzu Czerwonym

Huti grożą kolejnymi atakami na Morzu Czerwonym

Jemeńscy Huti zapowiedzieli, że ataki na statki na Morzu Czerwonym będą kontynuowane. Twierdzą, że ich celem będą statki powiązane z Wielką Brytanią.

Wiadomości e-petrol.pl

Subskrybuj codzienne informacje z rynku paliw

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51.
  • Inspektorem ochrony danych w Information Market S.A. jest Magdalena Robak (71 787 69 69, iod @ informationmarket.pl).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie dotyczącym otrzymywania newslettera.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą jedynie podmioty, z którymi Information Market S.A. zawarł umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu wypisania się przez Panią/Pana z newslettera, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do czasu cofnięcia zgody na kontakt danym kanałem komunikacji.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera oraz w celach marketingowych, jeśli wyraził(a) Pani/Pan zgodę na kontakt w celach marketingowych danym kanałem komunikacji.

Mercure Warszawa Centrum, 24-25 kwietnia 2024