Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Bomba na stacji paliw

e-petrol.pl
2019-01-16 / 09:47
Bomba na stacji paliw

We worek po południu służby otrzymały informację o podłożonym ładunku wybuchowym na stacji Orlen przy ulicy Królewieckiej w Elblągu.

Z relacji świadków wynika, że 54-letni mężczyzna przyniósł na stację paliw torbę, zostawił ją pod budynkiem i powiedział pracownikom, że w środku znajduje się bomba.

Pracownicy wezwali policjantów, którzy zabezpieczyli cały teren stacji pod kątem pirotechnicznym. Z uwagi na potencjalne zagrożenie ruch na ulicach Królewieckiej i Kościuszki został wstrzymany. Policyjne psy oraz pirotechnicy sprawdzili cały teren stacji oraz torbę, którą pozostawił 54-latek. Jak się szybko okazało w torbie znajdował się tylko pusty kanister po benzynie. Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który podrzucił torbę z „ładunkiem”. Za wszczęcie takiego alarmu, zgodnie z nowelizacją Kodeksu Karnego, może grozić kara nawet do 8 lat więzienia. 
Słowa kluczowe: bomba na stacji paliw

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu