Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Sklepy Carrefour Polska powstają na kolejnych stacjach paliw

e-petrol.pl
2018-12-05 / 15:10
Sklepy Carrefour Polska powstają na kolejnych stacjach paliw

Od września 2018 r. Carrefour Polska otworzył 24 nowe sklepy franczyzowe na stacjach paliw. Sieć podaje, że do końca roku planowane są kolejne otwarcia nowych placówek tego typu.

W komunikacie spółki czytamy, że Carrefour we wrześniu bieżącego roku zaprezentował na rynku nowy koncept sklepu franczyzowego przeznaczonego dla właścicieli stacji paliw i otworzył pierwsze 11 sklepów w tym modelu wspólnie z siecią Wasbruk. Teraz firma kontynuuje rozwój nowego konceptu, nawiązując współpracę z kolejnymi lokalnymi markami: Pit Stop (2 nowe sklepy uruchomione w okolicach Krakowa) oraz Petrotrans (stacja paliw w Międzyrzeczu, województwo lubuskie).

Po pierwszych otwarciach wspólnie z Wasbrukiem Carrefour kontynuuje rozwój swojego konceptu - w październiku i listopadzie uruchomionych zostało kolejnych 10 placówek, co oznacza, że na stacjach paliw Wasbruk działa już 21 sklepów franczyzowych pod szyldem Express convenience.
 
Sieć handlowa nie chce jednak na tej liczbie placówek przy stacjach poprzestać i prowadzi dalsze rozmowy - do końca roku planuje otwarcie kolejnych nowych sklepów na stacjach paliw różnych marek.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu