Shell Franczyza

Rekordowa frekwencja na jubileuszowym Spotkaniu Branży LPG

Dziś w Hotelu Warszawianka w Jachrance pod Warszawą odbywa się konferencja, realizowana w ramach jubileuszowego, bo dziesiątego Spotkania Branży LPG. Organizatorem wydarzenia jest Information Market S.A., właściciel portalu e-petrol.pl.

Rekordowa frekwencja na jubileuszowym Spotkaniu Branży LPG
Tegoroczne spotkanie branżowe skierowane do segmentu LPG jest organizacyjnym sukcesem, swój udział już na początku zadeklarowało wiele firm, ale do rekordowej frekwencji z pewnością przyczyniła się tematyka spotkania, która obejmuje kwestie związane z sytuacją prawną i podatkową z najbardziej aktualnym tematem tworzenia zapasów obowiązkowych. Po raz pierwszy rozmawiać będzie się też na temat wpływu wydobycia gazu łupkowego dla sytuacji na polski i międzynarodowy rynek gazu płynnego. Konferencję rozpoczną tematy dotyczące technicznych i jakościowych aspektów wykorzystania LPG. 

X Spotkanie Branży Petrochemicznej – Polski Rynek LPG

Na liście uczestników jubileuszowego Spotkania Branży LPG znalazło się 200 osób ze 112 firm i organizacji.

Spotkanie Branży Petrochemicznej – Polski Rynek LPG ma charakter cykliczny i jest kierowane przede wszystkim do  przedsiębiorców, związanych z importem i obrotem LPG na polskim rynku, inwestorów ale także do wszystkich osób zainteresowanych tym segmentem biznesu.

Zobacz program spotkania »
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy