Magazyn Branżowych Inspiracji

Sieć Moya znów się powiększyła

Sieć stacji paliw Moya poinformowała, że uruchomiła nowe obiekty w województwie łódzkim, lubelskim i zachodniopomorskim. Są to obsługowe stacje franczyzowe, ze sklepem typu convenience oraz konceptem kawiarnianym.

Spółka Anwim rozwijająca sieć Moya w całej Polsce, przypomniała, że każdego roku przybywa ok. 50 nowych stacji. To imponujące tempo sprawia, że firma o wielu lat jest liderem pod względem dynamiki wzrostu.

Pierwszy z nowo otwartych punktów znajduje się przy DW 162 w województwie zachodniopomorskim, w miejscowości Sławoborze. Obiekt oferuje benzynę 95, ON oraz uszlachetniony ON Moya Power. Stacja dostosowana jest do obsługi kierowców aut ciężarowych (szybki wlew diesla, podjazd oraz parking dla TIR). Znajduje się tu także kompresor oraz odkurzacz. Punkt otwarty jest 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Drugi z nowych obiektów - w Kutnie, znajduje się przy ul. Oporowskiej 10, na trasie Kutno-Płock, z wjazdem z obu stron. Na stacji dostępne jest paliwo 95, ON oraz LPG. Kierowcy aut osobowych mogą skorzystać z odkurzacza oraz usługi mycia pojazdu w bezdotykowej myjni, a udogodnienia dla TIR to szybki wlew diesla, wygodny podjazd oraz dostępność płynu AdBlue.

Trzecia stacja otworzyła się w lubelskiej miejscowości Wojciechów i podobnie jak stacja w Kutnie oferuje benzynę 95, ON i LPG. Stacja także jest przystosowana do obsługi TIR, oferując szybki wlew diesla, płyn AdBlue z dystrybutora oraz podjazd. 

Każda nowa stacja Moya to dla klientów okazja do skorzystania z bardzo atrakcyjnych zniżek na paliwo oraz wybrane produkty z oferty gastronomicznej i sklepu wielobranżowego. Promocje zwykle obowiązują jeszcze przez kilka dni po otwarciu.

Więcej w kategorii

Płocki koncern podzieli się zyskiem

Płocki koncern podzieli się zyskiem

Zarząd Orlenu prawdopodobnie będzie rekomendował, by część zysku netto za 2023 rok przeznaczyć na dywidendę. W trakcie konferencji dotyczącej wyników za IV kwartał 2023 r. dyrektor wykonawczy Orlenu Michał Perlik poinformował, że może to być 4,15 zł na akcję.

Możliwa rewizja strategii Orlenu

Możliwa rewizja strategii Orlenu

Pełniący obowiązki prezesa Orlenu Witold Literacki powiedział w czwartek, że nowy zarząd koncernu dokona przeglądu obecnie obowiązującej strategii grupy do 2030 roku i zdecyduje czy powinny być w niej wprowadzone korekty.

Przyszłość małego atomu Orlenu

Przyszłość małego atomu Orlenu

W czwartek w Sejmie wiceminister klimatu i środowiska Miłosz Motyka powiedział, że trwa audyt decyzji podejmowanych przez ministerstwo klimatu w sprawie projektu jądrowego spółki Orlenu i Synthosu - OSGE.

Czy Orlen może obniżyć ceny paliw?

Czy Orlen może obniżyć ceny paliw?

W czwartek podczas konferencji prasowej premier Donald Tusk powiedział, że do końca marca powinny być odpowiedzi, jakie działania są możliwe w obrębie Orlenu, aby ceny paliwa były niższe niż obecnie.

Wiadomości e-petrol.pl

Subskrybuj codzienne informacje z rynku paliw

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51.
  • Inspektorem ochrony danych w Information Market S.A. jest Magdalena Robak (71 787 69 69, iod @ informationmarket.pl).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie dotyczącym otrzymywania newslettera.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą jedynie podmioty, z którymi Information Market S.A. zawarł umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu wypisania się przez Panią/Pana z newslettera, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do czasu cofnięcia zgody na kontakt danym kanałem komunikacji.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera oraz w celach marketingowych, jeśli wyraził(a) Pani/Pan zgodę na kontakt w celach marketingowych danym kanałem komunikacji.