Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Energa Serwis wesprze budowę autostradowej stacji Orlenu

e-petrol.pl
2021-07-19 / 09:46
Energa Serwis wesprze budowę autostradowej stacji Orlenu

PKN Orlen planuje wybudowanie nowej stacji paliw w Miejscu Obsługi Podróżnych Kleszczewko Zachód przy Autostradzie Amber A1 przy bramkach od strony Gdańska. Budowę zrealizuje Orlen Budonaft - spółka zależna PKN Orlen - po raz pierwszy przy wsparciu Energi Serwis - spółki z Grupy Energa.

Orlen Budonaft specjalizuje się właśnie w budowie infrastruktury sieci stacji paliwowych. Na przestrzeni ostatnich lat pracownicy Orlen Budonaft uczestniczyli w budowie i modernizacji ponad 1 000 stacji paliwowych. Teraz, po raz pierwszy, partnerem w realizacji projektu jest Energa Serwis. Spółka Energa Serwis wykona sieci zewnętrzne i przyłącza wodociągowe, kanalizacjne sanitarne i deszczowe, a także instalacje gazowe. Wybudowany zostanie również zbiornik ppoż. oraz zbiorniki na tzw. wodę szarą i substancje niebezpieczne. Zakończenie prac przewidziane jest na koniec sierpnia, co oznacza, że potrwają zaledwie kilka tygodni.
Grupa Orlen sprzedaż detaliczną w regionie Europy Środkowo-Wschodniej sieci ponad 2 800 stacji paliw.

Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.