Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Nowa stacja paliw przyciągnęła tłumy lublinian

e-petrol.pl
2020-09-21 / 09:38
Nowa stacja paliw przyciągnęła tłumy lublinian

W sobotę w Lublinie została otwarta pierwsza stacja paliw pod marką Pegas Grupa. Z tej okazji właściciele zadbali o to, aby przez pierwszy weekend sprzedawać najtańsze paliwo w Polsce.

W dniu otwarcia nowej stacji wielu kierowców skusiło się na najtańsze paliwo w Polsce obiecane przez właścicieli. Przed obiektem przez cały dzień stały długie kolejki kierowców, zachęconych niskimi cenami. Olej napędowy kosztował 3,69 zł/l, benzyna bezołowiowa 95 3,99 zł/l, benzyna bezołowiowa 98 4,19 zł/l zaś gaz LPG 1,79 zł/l. Dodatkowo do każdego tankowania powyżej 50 litrów dodawano żeton na myjnię bezdotykową o wartości 10 zł. Skutek zainteresowania ofertą był taki, że w sobotę wieczorem stacja wyprzedała cały zapas paliw.

Stacja paliw należy do grupy Pegas. To prywatna polska firma istniejąca na rynku od 25 lat. Zajmuje się głównie hurtową sprzedażą paliw, ale od 15 lat buduje własną sieć stacji benzynowych i myjni samochodowych. W 2019 roku firma sprzedała blisko 200 mln litrów paliwa.
Słowa kluczowe: grupa Pegas, niskie ceny paliw

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.