Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Na stacjach AVIA można kupić pakiety ochronne

e-petrol.pl
2020-04-09 / 09:13
Na stacjach AVIA można kupić pakiety ochronne

Na stacjach paliw w sieci AVIA klienci znajdą środki ochrony osobistej, w skład których wchodzą żele i płyny do dezynfekcji oraz maseczki ochronne wielokrotnego użytku. Jak podał zarządzający stacjami AVIA Unimot, stacje wdrożyły także specjalne zasady bezpieczeństwa.

W trosce o bezpieczeństwo swoich klientów, w okresie trwania pandemii koronawirusa, sieć stacji paliw AVIA wprowadza na swoich stacjach pakiety ochronne. W ich skład wchodzą żele i płyny do dezynfekcji oraz maseczki ochronne wielokrotnego użytku. 

- Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym partnerom biznesowym, dzięki którym mogliśmy dostarczyć na nasze stacje tak potrzebne teraz środki ochrony osobistej – mówi Robert Nowek, Dyrektor Zarządzający siecią AVIA w Polsce i na Ukrainie. Szczególne podziękowania należą się firmie PZL Sędziszów, polskiemu producentowi filtrów, który w czasie pandemii przestawił swoją produkcję na wytwarzanie maseczek ochronnych. Dzięki temu mogliśmy dostarczyć ten deficytowy obecnie towar na nasze stacje - dodaje Robert Nowek.

W ramach zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, na stacjach paliw AVIA wprowadzone także zostały specjalne zasady bezpieczeństwa, które obejmują systematycznie dezynfekowanie okolic kas sklepowych oraz pistoletów do nalewania paliwa. Na stacjach wprowadzono także ograniczenia ilościowe związane z wpuszczaniem klientów na teren sklepu. Jeżeli na terenie danej stacji istnieje okienko do sprzedaży nocnej, sprzedaż prowadzona jest właśnie przez to okienko, aby minimalizować kontakt klientów z kasjerem.  

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.