Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Sieć Moya ma już 244 stacje

e-petrol.pl
2020-02-27 / 09:41
Sieć Moya ma już 244 stacje

Przy ul. Ranoszka 103 na drodze wylotowej relacji Jastrzębie Zdrój–Gołkowice (DW 937) funkcjonuje już druga w tym mieście stacja paliw marki Moya. Nowo otwarta stacja w Jastrzębiu Zdroju jest już 244 obiektem tej sieci.

Jak podała sieć, punkt mieści się przy ul. Ranoszka 103, na drodze wylotowej relacji Jastrzębie Zdrój–Gołkowice (DW 937). Stacja oferuje wszystkie rodzaje paliwa (benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON Moya Power oraz LPG). W Caffe Moya klienci mogą napić się kawy lub zjeść hot-doga, zapiekankę i wiele innych przekąsek. Dodatkowo, kierowcy mogą skorzystać z kompresora, odkurzacza oraz myjni bezdotykowej.

Stacja czynna jest siedem dni w tygodniu w godzinach 4:00-24:00. Obsługuje głównie ruch lokalny, jednak dzięki takiemu wyposażeniu jak szybki wlew diesla oraz płyn AdBlue w pojemnikach, jest dostosowana również do obsługi samochodów ciężarowych.  


Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.