Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Nowy prezes spółki Orlen Paliwa

e-petrol.pl
2019-10-15 / 09:54
Nowy prezes spółki Orlen Paliwa

Spółka Orlen Paliwa poinformowała, że rada nadzorcza powołała do zarządu Jacka Golińskiego, który objął funkcję prezesa.

W komunikacie podano, że Jacek Goliński to absolwent Wydziału Marketingu i Zarządzania Politechniki Koszalińskiej, studiów Podyplomowych z zakresu Ekonomiki Rolnictwa i Agroenergetyki oraz studiów Podyplomowych Executive Master of Business Administration na Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu.

Od maja 2018 roku pełnił funkcję prezesa Inowrocławskich Kopalni Soli „Solino”, a wcześniej, od maja 2017 r. był dyrektorem generalnym Oddziału Gdańsk w Energa Operator. Od stycznia 2014 roku prowadził własną działalność gospodarczą z zakresu doradztwa energetycznego.

Obecnie w skład zarządu Orlen Paliwa wchodzą: prezes Jacek Goliński, członek zarządu ds. inwestycji Adam Rogacki, członek zarządu ds. finansowych Jacek Łysek, członek zarządu ds. sprzedaży Krzysztof Cembrowicz oraz członek zarządu ds. logistyki Jakub Marcin Opara.

Z kraju

Wiadomość tygodnia

Konkurs Produkt Roku 2019 e-petrol.pl

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu